Kazandıran Haziran İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Bilgelik Arayışı

Üretici Liste Fiyat
261,00
169,65
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 5-6 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

Yazar Julia Cameron, Sanatçının Yolu: Yaratıcılığı Artırmak İçin Spiritu¨el Bir Yol kitabını otuz yıl önce ilk yayımladığında du¨nyanın yaratıcılıkla ilgili du¨şu¨nme biçimini değiştirdi. Beş milyondan fazla basılmasının ardından Cameron şimdi de dikkatini yaratıcı yaşamın önemli bir yönu¨ olduğunu du¨şu¨ndu¨ğu¨ yaratıcı duaya çeviriyor. 6 haftalık bir Sanatçının Yolu Programı olan Bilgelik Arayışı’nda okuyucular da dua etmeyi öğrenecek. 

Kendi yaratıcı yolculuğunun izini su¨ren Cameron, kişisel bir kriz ânında duanın onu ileriye götu¨rdu¨ğu¨nu¨ ortaya koyuyor. Dua, hiç beklenmedik bir şekild

Bilgelik Arayışı Hakkında Bilgiler
Türü : Diğer
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 216
ISBN : 9786258471601
Basım Yılı : 2024
Kağıt Tipi : 2. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

Yazar Julia Cameron, Sanatçının Yolu: Yaratıcılığı Artırmak İçin Spiritüel Bir Yol kitabını otuz yıl önce ilk yayımladığında dünyanın yaratıcılıkla ilgili düşünme biçimini değiştirdi. Beş milyondan fazla basılmasının ardından Cameron şimdi de dikkatini yaratıcı yaşamın önemli bir yönü olduğunu düşündüğü yaratıcı duaya çeviriyor. 6 haftalık bir Sanatçının Yolu Programı olan Bilgelik Arayışı’nda okuyucular da dua etmeyi öğrenecek. 

Kendi yaratıcı yolculuğunun izini süren Cameron, kişisel bir kriz ânında duanın onu ileriye götürdüğünü ortaya koyuyor. Dua, hiç beklenmedik bir şekilde onun sanat yaşamının vazgeçilmez bir desteği haline geliyor. En karanlık ânında kendini kurtarmak için yarattığı araçlar, Sanatçının Yolu aracılığıyla dünyayla paylaşacağı araçlara dönüştü. Bilgelik Arayışı bu araçların kökenini ayrıntılarıyla anlatıyor ve duanın bir sanatçı olarak yaşamı sürdürmede oynadığı merkezi rolü örnek olarak Cameron üzerinden anlatıyor.

Bu kitapta Cameron, yaratıcı ruhlarımızı açan farkındalıklı dua uygulamaları koleksiyonunu paylaşıyor. Bu yol bizi geleneksel dini ritüellerin ötesine taşıyor, inançları ve geçmişleri ne olursa olsun tüm okuyuculara kucak açıyor. Programın her haftasında yolculuk yaparken rica, şükran, yaratıcılık ve daha fazlasını içeren duaları keşfedeceksiniz. Bu arada, Sanatçının Yolu’nun üç sevilen aracı -Sabah Sayfaları, Sanatçı Buluşmaları ve Yürüyüşler- büyüme ve gelişme için kanıtlanmış, sağlam temellere dayanan bir çerçeve sağlamak üzere yenileniyor ve yeniden tanıtılıyor. Cameron ayrıca bizi dördüncü bir araçla daha tanıştırıyor: Rehberliği Yazmak. Bu güçlü uygulamanın gelecek vaat eden sanatçılara büyük yardımı olacağına inanıyor. 

Bilgelik Arayışı sizi heyecan verici yaratıcı uygulamalara bir adım daha atmaya davet ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.