sadsad x
asdasd

Bilinmeyen Atatürk ve Milli Mücadele

Halk Kitabevi

Ali Güler

Üretici Liste Fiyatı
80,00 TL
36,00 TL
%55 indirim
24 Saatte Kargoda!
2 Adet Stokta
Bilinmeyen Atatürk ve Milli Mücadele Hakkında Bilgiler
Türü: Mustafa Kemal Atatürk
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786058038615
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Ali Güler
Ali Güler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bilinmeyen Atatürk ve Milli Mücadele Kısa Özet

  Toplumdaki tartışmalara bakıldığında, Atatürk, Milli Mücadele ve Türkiye Cumhuriyeti tarihi hakkında birçok konunun bilinmediği görülmektedir. İçinde bulunduğumuz 2019 yılı, Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı Milli Mücadele için *istiklal yürüyüşü*nün 100. Yılıdır. O kutlu yürüyüşün önemli duraklarından bazılarının üzerinden yüz yıl geçmiş bulunmaktadır.

  Bu eser, 100. Yılında *Atatürk ve Milli Mücadele*nin *bilinmeyenleri*ne ışık tutuyor. Atatürk’ün özel hayatı, öğrenim hayatı ve görev hayatının, Milli Mücadele’nin bildiğimizi zannettiğimiz bilinmeyenleri bu kitabın konusudur.

  Bazı bölümler eksik bilgileri tamamlamaktadır. Bazı bölümler ise ilk defa bu eserde kamuoyu ile paylaşılan arşiv belgeleri ve fotoğraflarıyla Mustafa Kemal’in yaşam öyküsünde karanlık kalmış bazı sayfaları aydınlatmaktadır. Son bölümde değişik dergi ve televizyonlarda gerçekleştirilen *Söyleşiler* yer almaktadır.

  *Bilinmeyen Atatürk ve Milli Mücadele* isimli bu çalışmanın; gerçeği öğrenmek isteyenlere, özellikle gençlerimize faydalı olacağı düşünülmektedir. Bilmek isteyenlere yeni bir *bilgi yolu* açacağını ümit edilmektedir.

Bilinmeyen Atatürk ve Milli Mücadele Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.