sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
120,00 TL
86,40 TL
%28 indirim
Bilinmezlik Senfonisi - Kaçış Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 624
ISBN: 9786257394352
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Ezgi Su Yıldırım
Ezgi Su Yıldırım
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bilinmezlik Senfonisi - Kaçış Kısa Özet

  *Evren zalimliğini güçle besliyor...*
  Gelecek...
  İnsanlığın Dünya’yı terk ettiği bir gelecek. Tufan başladığında insanlara çok benzer fiziksel özellikler taşıyan Atherionlar tarafından kurtarılan Dünya Halkları, onlar aracılığıyla Zebous Galaktik Birliğine kabul edilir ve koloniler hâlinde pek çok gezegene yayılır.
  Nihayet huzuru bulduğunu sanan insanlık, daha kaotik bir düzene düştüğünü öğrendiğinde olacaklardan kaçınmak için çok geç kalmıştır. Zamanın Gözü asırlar sonra tekrar hayat bulmuştur ve onun yaşaması için tek bir şart koşulmuştur: Atherionların kutsal tapınağına tutsak bir hayat. Geleceği ve geçmişi gören gözlerin sahibi genç bir kız, Arialleena Darvethi.
  Emellerine ulaşmak için Zamanın Gözü’ne ihtiyacı olan kötücül varlıkların peşine düşmesiyle Arialleena için mahkûm olduğu hayat biter ve bilinmezliklerle dolu bir kaçış başlar.
  Galaksinin kaderi genç kızın narin omuzlarına yüklenmişken kendi canavarlarıyla yüzleşen soğukkanlı, esrarengiz bir adamın yardım eline sıkı sıkıya tutunur. Uzayın sonsuzluğunda oradan oraya sürüklenen Aria ile Kean güç ve iktidar hırsının dinmediği Galaktik Halkların arasında ihanet ve tuzaklarla yüzleşirken kendi yollarını çizebilecekler midir?
  Bilinmezlik merak doğurur... Merak ise bilinmezliğe muhtaçtır.

Bilinmezlik Senfonisi - Kaçış Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.