sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
35,00 TL
31,85 TL
%9 indirim
24 Saatte Kargoda!
3 Adet Stokta
Bir İhanet Haritası Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786056575792
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bir İhanet Haritası Kısa Özet

    Tarih profesörü Lilian Shang, Amerika`da yakalanmış en önemli Çinli casus olan babası Gary Shang`in 1949-80 arasında, Soğuk Savaş`ın en yoğun yaşandığı yıllara yayılan günlüklerini ilk okuduğunda babasının izinden hem haritada hem de zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağından habersizdir. Günlüklerdeki ipuçlarını takip ettikçe Gary Shang`in Çin`deki ikinci ailesine ve kayıp akrabalarına ulaşan Lilian, aynı zamanda, babasının kafasını meşgul eden, içini kemiren meselelerle kendisinin de mücadele etmesi gerektiğini anlayacaktır.

    İnsanın evi neresidir, sorusuna bir cevap niteliğindeki Bir İhanet Haritası, iki vatan arasında sıkışıp kalmış bir casusun kederli hikayesi olarak da okunabilir; bir kızın babasını anlama çabası olarak da. Nereden bakarsanız bakın, büyük bir yazarın usta işi bir romanıyla karşı karşıyayız.

    Çin asıllı bir Amerikalı olan Ha Jin, 1999 National Book Award, 2000 ve 2005 PEN/Faulkner Award, 1997 Flannery O`Connor Award, 1997 PEN/Hemingway Award ve Asian American Literary Award gibi ödüllerin sahibi ve Pulitzer ve Kiriyama Pasific Rim Book Ödülü finalisti bir yazar ve şair.

Bir İhanet Haritası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.