sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
125,00 TL
75,00 TL
%40 indirim
Bir İstila Günlüğü Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786254101137
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
M. Verano
M. Verano
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir İstila Günlüğü Kısa Özet

  Ebeveynlerinin boşanmasından sonra Paige ile erkek kardeşi, anneleriyle birlikte Idaho’ya taşınmak zorunda kalır ve Paige’in yeni hayatına dair pek beklentisi yoktur. Taşındıkları küçük kasaba, Los Angeles’ta bıraktığı hayatın yanında fazlasıyla sönük kalmaktadır. Üstelik kiraladıkları eski köşkün örümcekler ve Paige’in hayal bile etmek istemediği yaratıklarla dolu olması işlerin iyice sarpa sarmasına sebep olmuştur.

  Kısa süre içinde evde tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Birtakım eşyalar kaybolur, duvarlarda anlaşılmayan kelimeler belirir ve Paige’in kardeşi geceleri evde dolanmaya başlar. Ayrıca bodrum katında oturan gizemli komşuları bir şeyler saklıyormuş gibi görünmektedir.

  Yaklaşık yüz yıl önce bir tarikatın evde deneysel ritüeller gerçekleştirdiğini öğrenen Paige, araştırdıkça yeni bilgilere ulaşır: Evde bir şey vardır ve bu şey her neyse, savaşmadan onları rahat bırakmayacaktır.

  Yaşanan olaylardan sonra bulunan İstila Günlüğü, Paige’in geride bıraktığı mektuplar, günlük yazıları ve fotoğraflardan oluşuyor.

  Uzun zamandır buraya yazmıyordum. Şifreyi hatırlayabildiğime bile inanamıyorum. Eski gönderilerim çok saçmaydı. O insanlarla artık arkadaş bile değilim. Eskiden matematik dersinde birbirine not falan uzatan şu ya da bu çocuk hakkında ne kadar öfkelenirdim... Gerçek Hayat gelip yumruğunu yüzüme indirdiğinden bu yana tüm bunlar bana artık çok uzak geliyor.

  “Bir gencin güçlü sesiyle aktarılmış bir öykü. Paylaşımlardaki gizli mesajlar ve siyah-beyaz fotoğraflar ürkütücülüğü tırmandırıyor. Gecenin karanlığında okunmaması gereken bir eser.”

  Kirkus Reviews

  M. Verano kariyeri boyunca paranormal aktivitelere dair kanıtlar aramıştır. Şu anda teorilerini kanıtlamak için bir başka günlük hazırlamaktadır.

Bir İstila Günlüğü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.