Bizim Sonsuz Anımız Hakkında Bilgiler
Türü: Gençlik Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786053438953
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltli
Lauren Myracle
Lauren Myracle
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bizim Sonsuz Anımız Kısa Özet

  Aşkın bir anı bile sonsuzlukta parıldar
  “Uzun zamandır okuduğum en iyi, en gerçekçi gençlik aşkı.” 
  David Levithan, her gün`ün yazarı
   
  “İki gencin birbirine kalplerini, zihinlerini ve ruhlarını açma öyküsü... Güvensizlikleri ve kimseye açmadıkları geçmişleriyle adım adım romantizme ulaşmalarını anlatan zevkli bir roman.”
   Publishers Weekly
   
   “Wren ve Charlie`nin duygularının şiddeti, o yaş grubunu çok isabetli bir şekilde anlatıyor. Hikâyenin iki karakterin bakış açılarından aktarılması hem kadın hem de erkek okurlara, bir ilişkinin nasıl yürütüleceğini öğretiyor.” 
  The Bulletin of The Center for Children`s Books
   
  Hayatın gerçekten başladığı dönemde geçen bir ilk aşk hikâyesi...
   
  Wren Grey örnek bir evlattır. Ailesi için bu, tüm derslerinden en iyi notları alması, hiç erkek arkadaşı olmaması, üniversiteye erken kayıt yaptırması anlamına gelir. Ancak lise mezuniyeti yaklaştıkça Wren, ailesinin onun geleceğine dair planlarıyla kendisininkilerin örtüşmediğini fark eder. Kendi isteklerinin peşinden koşması gerektiğini bilmektedir ama bu isteklerin tam olarak ne olduğunu bilmeden bunu nasıl yapabilir?
  Öte yandan Charlie Parker ne istediğini gayet iyi bilmektedir. Hassas ve sorunlarla örülü bir geçmişi olan Charlie, Wren`i ilk gördüğü andan beri sevmektedir. Ama Wren gibi bir kızın ondan hoşlanması imkânsızdır… en azından Charlie`nin olduğunu sandığı gibi birinden. Ancak bazı şeyler insanın kaderinde yazılıdır...

Bizim Sonsuz Anımız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.