sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
55,00 TL
36,85 TL
Bugün Çok Sıkıldım Ben Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786059405591
Boyut: 12 x 18
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Gökçe Ateş Aytuğ
Gökçe Ateş Aytuğ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bugün Çok Sıkıldım Ben Kısa Özet

  Aynı gün iki ayrı hikâye:
  Aslı`nın Kitabı!

  Çağdaş çocuk edebiyatının dikkati çeken yazarlarından Gökçe Ateş Aytuğ, çok sevilen Maya`nın Ağacı romanının ardından, ilk iki kitabı Bugün Hayal Kuracaktım ve Bugün Çok Sıkıldım Ben ile Günışığı Kitaplığı okurlarıyla buluşuyor. Aynı günü, iki çocuğun gözünden aktaran yazar, derin gözlem gücü ve gülümseten anlatımıyla iz bırakıyor. Birbirinden bağımsız da okunabilen iki roman, özgün grafik diliyle tanınan illüstratör Merve Atılgan`ın desenleriyle canlanıyor.

  Gökçe Ateş Aytuğ, Aslı`nın Kitabı Bugün Hayal Kuracaktım`da kurguladığı aynı günü bu kez Aret`in Kitabı Bugün Çok Sıkıldım Ben`de anlatıyor. Sevilen yazar bu romanında, küçük kardeşiyle başı dertte bir erkek çocuğun, ağaçtaki kediyi kurtaran arkadaşı Aslı`ya ilişkin duygularını mizah dolu bir dille aktarıyor.

  Kardeşini parka götüren Aret, ağaçta mahsur kalan kediyi kurtarmak için birilerinin seferber olduğunu görür. Hoşlandığı, ama istemeden de olsa bazen kötü davrandığı arkadaşı Aslı da çoraplarıyla sokaktadır. Evden getirdiği montu Aslı`nın giymemesi Aret`in canını çok sıkar. Onu doğum günü partisine davet etmek için güzel bir hazırlık yapar, ama işler yine karışır...

Bugün Çok Sıkıldım Ben Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.