sadsad x
asdasd
Butik Oteller Hakkında Bilgiler
Türü: Gezi
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786254490934
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
Saffet Emre Tonguç
Saffet Emre Tonguç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Butik Oteller Kısa Özet

  2016’dan beri Ege ve Akdeniz sahillerindeki butik otelleri anlatan üç kitap yazdım. Beklenmedik bir şekilde hayatımıza giren *Yeni Normal* her şeyi değiştirdi. Bu kitapla sil baştan yaptık. Bilgiye ulaşmanın kolay ama süzmenin zor olduğu bir çağda GÜNCEL, GÜVENİLİR ve RAFİNE bir seyahat rehberine duyulan ihtiyacı bir kez daha fark edip düştük yollara. Çanakkale’den başlayıp Antalya’ya uzanan hatta onlarca yere gittik, onlarca oteli gördük. Deneyimleri izlenimlerle harmanladık, yeni normalde aldıkları önlemleri inceledik. Tarihten ve bugünden bilgiler ekleyerek genişlettik.
  34 yıllık profesyonel rehber ve seyahat yazarı olarak, nereleri neden sevdiğimi ve neden önerdiğimi yazdım. Her biri alanında fark yaratan işler yapan 9 kişilik bir ekibin de desteğini alınca, ayrıcalıklı bir değerlendirme çıktı ortaya.
  Birçok yer önerisi ve kendinize o yerleri sevme nedenleri verebileceğiniz sayısız detay sığdı bu kitaba. Binlerce km yol yapıldı, onlarca insanla tanışıldı… Ve hepsinden süzülenler, birbirinden güzel fotoğraflar eşliğinde sizi Ege ile Akdeniz’de bir yolculuğa çıkarmak için harmanlandı. Bu sadece bir rehber değil, keyifle okunan sizi farklı alanlarda da zenginleştirecek bir yaz kitabı.
  Okuyun, fark edin, yeni keşifler için yollara düşün. Çünkü *Gezmek yaşamaktır!*

Butik Oteller Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.