sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
40,00 TL
32,80 TL
%18 indirim
24 Saatte Kargoda!
3 Adet Stokta
Büyük Düşünmek Zamanı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786257424080
Boyut: 15 x 24
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Yusuf Soner
Yusuf Soner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Büyük Düşünmek Zamanı Kısa Özet

  Bu kitapta; strateji, liderlik ve pazarlamanın ne olduğunu ve aile şirketlerinin sağlıklı  ve sürdürülebilir büyümesi Için bu uçlünün tek hedefe yönelik nasıl odaklanacağını anlattım. Bu odaklanmanın aile şirketleri için yaşamsal olduğu inancındayım.

  Tüfek ile ateş ederken, göz-gez-arpacığı üst üste çakıştırmanız gerekir. Başka türlü hedefi vuramazsıniz. Tüfeğin birçok başka parçası da vardır ama hedefi vurmak hepsinden önce, `göz-gez-arpacıktan- geçer. Şirketin başarısında da etkili olan birçok konu vardır. Ancak bunların hiçbirisi; strateji, liderlik ve pazarlamanın ust üste aynı hedefte çakıştırılması kadar önemli değildir. Bu üçlü tek bir noktaya odaklanmazsa, hedefi vuramazsınız. Aile işletmenizi nesiller boyu büyüyen bir rotaya sokmak istiyorsanız `Stateji-liderlik-Pazarlama• üçf üsünü bulunsa` yöne-tip, tek bir hedefe doğrultmalısınız.

  Size bu kitapta tınercliklerim az ya da çok değişmenızi gerektirir. Bu değişim size zorlayacak bir yolculuktur. Bedel ödeyeceksiniz. Değişimin ilk adımı, kendi öz dı-siplininizi artırmak olacaktır.

  Jack Welch diyor ki, "Iş-yaşam dengesi diye bir şey yoktur. iş ve yaşamda tercihler ve bu tercihierin sonuçları vardır`: Siz de ya hakkını vererek yönetin ya da bunu ya-pabilecek olanlara yer açın, öğretin ve destekleyin.

  Şirketlerinizin Türkiye`nin size emaneti olduğunu unutmayın. Para kazanmak işinde değilsiniz, herkesin evlatlarının yarınını kurmak işindesiniz. Bunu yapmanın karşılığı olarak bu ülke size kazandırıyor. $irketinizin en büyük hissedarı, en onemli paydaşı Türkiye`dir.

Büyük Düşünmek Zamanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.