Kazandıran Nisan Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Carrie Günlükleri

Üretici Liste Fiyat
225,00
146,25
Yorum Yap
Listeye Ekle
3 Adet Stokta
Öne Çıkan Bilgiler

Carrie Günlükleri bizim kuşağın en ikonik karakterlerinden birinin ergenlik öyküsünü anlatıyor. Sex and the City`den önce Carrie Bradsaw, daha fazlasını istediğini bilen küçük bir kasaba kızıydı. Hayata atılmaya hazır hissediyordu kendini. Ancak kolejdeki son senesiydi ve halletmesi gereken işler vardı.O güne kadar Carrie ve arkadaşları hiç ayrılmamıştı. Fakat Sebastian Kydd`ın gelişi her şeyi bozdu. Arkadaşlarından birinin ihaneti, Carrie`ye o güne kadar yaşadığı pek çok şeyi ve hayatı sorgulattı. Unutulmaz karakterleriyle Carrie Günlükleri sıradan bir genç kızın nasıl olup da kendi hakkında düşünmeye başladığını ve sonunda sivri ve her şeyi gören bir yazara dönüştüğünü anlatıyor. Okuyucular Carrie`nin ailesiyle tanışacak, bir yazar ola

Carrie Günlükleri Hakkında Bilgiler
Yayınevi : Artemis Yayınları
Yazar : Candace Bushnell
Barkod : 9786054377176
Boyut : 14x20
Sayfa Sayısı : 424
Cilt Tipi : Ciltli
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Cep Boy : Hayır

Tükendi

Gelince Haber Ver

Carrie Günlükleri bizim kuşağın en ikonik karakterlerinden birinin ergenlik öyküsünü anlatıyor. Sex and the City`den önce Carrie Bradsaw, daha fazlasını istediğini bilen küçük bir kasaba kızıydı. Hayata atılmaya hazır hissediyordu kendini. Ancak kolejdeki son senesiydi ve halletmesi gereken işler vardı.O güne kadar Carrie ve arkadaşları hiç ayrılmamıştı. Fakat Sebastian Kydd`ın gelişi her şeyi bozdu. Arkadaşlarından birinin ihaneti, Carrie`ye o güne kadar yaşadığı pek çok şeyi ve hayatı sorgulattı. Unutulmaz karakterleriyle Carrie Günlükleri sıradan bir genç kızın nasıl olup da kendi hakkında düşünmeye başladığını ve sonunda sivri ve her şeyi gören bir yazara dönüştüğünü anlatıyor. Okuyucular Carrie`nin ailesiyle tanışacak, bir yazar olarak anlatıcı sesini bulmasına şahitlik edecek. Dahası ergenlik döneminde yaşadığı arkadaşlık ve ilişkilerin onda bıraktığı izleri takip edebilecekler.

Cüretkar ve güçlü maceralar eşliğinde Carrie`yi yeni bir hayata başlayacağı, o çok sevdiği New York`a sürükleyenin ne olduğunu göreceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.