Kazandıran Nisan Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Çarşı Mektebi 4 - Peygamber Mesleği Marangozluk

Üretici Liste Fiyat
42,00
30,66
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 5-6 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

Çarşı Mektebi 4 Peygamber Mesleği Marangozluk

Okullar çok önemlidir. Eğitim ve öğrenim hayatımızın büyük bir bölümünü okullar oluşturur. Ama sadece okullarda mı öğreniriz? Aile, mahalle, doğa ve daha pek çok okulla, sayısız öğretmenle hayatlarımız değerlenir ve zenginleşir. İşte, Gülnur Öğretmen de karnelerinin ardından tatile çıkacak öğrencilerine muhteşem bir fikir sunuyor. Bu fikre de hep birlikte Çarşı Mektebi ismini veriyorlar. Bir yanda Sabır Takımı, bir yanda Gayret Takımı... Ve hikâyeleri başlıyor... Her biri, birbirinden iyi usta ve kalfaların yanında ç

Çarşı Mektebi 4 - Peygamber Mesleği Marangozluk Hakkında Bilgiler
Yayınevi : Mavi Uçurtma Yayınları
Yazar : Rümeysa Topal
Barkod : 9786057826596
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 42
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Cep Boy : Hayır

Tükendi

Gelince Haber Ver

Çarşı Mektebi 4 Peygamber Mesleği Marangozluk

Okullar çok önemlidir. Eğitim ve öğrenim hayatımızın büyük bir bölümünü okullar oluşturur. Ama sadece okullarda mı öğreniriz? Aile, mahalle, doğa ve daha pek çok okulla, sayısız öğretmenle hayatlarımız değerlenir ve zenginleşir. İşte, Gülnur Öğretmen de karnelerinin ardından tatile çıkacak öğrencilerine muhteşem bir fikir sunuyor. Bu fikre de hep birlikte Çarşı Mektebi ismini veriyorlar. Bir yanda Sabır Takımı, bir yanda Gayret Takımı... Ve hikâyeleri başlıyor... Her biri, birbirinden iyi usta ve kalfaların yanında çırak olarak bin yıllara meydan okuyan zanaatları öğrenmeye, samimi sohbetlerle kendilerini geliştirmeye niyetleniyorlar. 
Rumeysa Topal’ın kaleme aldığı, Nagehan Taflan’ın resimlediği 10 kitaplık Çarşı Mektebi Serisi, ilk 4 kitabıyla Mavi Uçurtma Yayınları’nda. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.