sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
86,00 TL
57,62 TL
Cebimde Saklı Şarkılar Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi-Otobiyografi
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786257023078
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Ömür Göksel
Ömür Göksel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cebimde Saklı Şarkılar Kısa Özet

  *Kendimi bildim bileli şarkı söylüyorum. Oksijenle tanıştığım, dünyayı selamladığım ilk andan beri, soluklayabileceğim son nefesime kadar da söyleyeceğim. Aldığım alkışların içinden sevgi ve saygı selleri fışkırıyor, bunu hem hissediyor, hem de görüyorum.*

  Ömür Göksel

  Ömür Göksel, Türkiye’nin *Kadife sesli romantik prensi*, kalitesini müziğine işleyen bir sanatçı, şarkılara ruh üfleyen bir yorumcu… Bir hayata bir değil birkaç kez şöhret olmayı sığdırmış bir isim. Sevemem Artık’le yüreğimize seslenen, Mutluluk’la aşklara ortak olan, tam 58 yıldır kalitesinden ödün vermeden üç farklı kuşak seyircisiyle buluşan Ömür Göksel, Cebimde Saklı Şarkılar adlı kitapta sanatla geçen bir ömrü anlatıyor.

  Kitapta Ömür Göksel’in zirveye tırmanma hikâyesi, tam zirvedeyken sanat hayatını yurtdışında devam etme kararı, yurda döndükten sonra yeniden şöhrete kavuşma serüvenin yanı sıra Türkçe Sözlü Batı Müziği’nin tarihi de yer alıyor. 1960’lı yıllardan günümüze müzikal anlayışın değişimi, değişen müzikal anlayışla birlikte ülkemiz kültürünün geçirdiği evrimler Ömür Göksel’in cebinde biriktirdiği tüm anılarla birlikte sevenleriyle buluşuyor. Bu kitabı okurken hem bir sanatçının topluma nasıl örnek olması gerektiğini hem de şöhretin derin virajlarında hız kontrolü önerilerinin günübirlik ünlülere ders olabilecek anlatımını bulacaksınız.

  Ömür Göksel’in başarılarla dolu ömrüne onu sevenleriyle buluşturan şarkıları eşlik ediyor kitapta. 30’un üzerinde şarkının karekodunun olduğu kitap hem göze hem de kulağa hitap ediyor. Kitabı okurken Ömür Göksel’in sesinden, yorumundan o unutulmaz şarkılar o yılları yaşamışları zaman tüneline götürüyor, gençleri ise yeni tanışacakları bir romantizme davet ediyor.

Cebimde Saklı Şarkılar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.