Çıplak CEO Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786059692496
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Alex Malley
Alex Malley
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çıplak CEO Kısa Özet

  *Alex’in bilgece öğütlerine kulak vermenizi öneriyorum. Ben de kariyerimin başlangıcında böyle bir tavsiye almak isterdim. Hatta Alex’in kitabını üç oğlumla paylaşacağım. Bu kitap, çok çalışmaya odaklanmanın, gözlemci, saygılı olmanın bir birleşimi; beni yeni ve daha büyük mücadelelere teşvik ediyor. Hadi bakalım, Alex’in dediği gibi, hayatın tadını çıkarın.*

  - Bruce Gosper, CEO, Austrade

  Cezalı bir okul çocuğu bile bir CEO olabilir.

  Çıplak CEO hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Şimdi yeni bir başlangıç zamanı. Özellikle kariyerinin başında olanlara ya da kendi hayatında yeni başlangıçlar gerçekleştirmek, kariyerini dönüştürmek isteyen herkese; gerçek hayat deneyimlerine dayanan temel araçlar ve davranış biçimleri üzerine bilgelik dolu bir kaynak.

  Basit, anlaşılır, sade ve tamamen uygulanabilir.

  Alex Malley, kendi hatalarından ve deneyimlerinden yola çıkarak gençlere ve hayata katkı sağlamak isteyenlere ipuçları sunuyor. Kitabında ilham veren hikâyelerini, başarılarını, öğrendiklerini, hayat değiştiren ipuçlarını en açık haliyle anlatıyor.

  Çıplak CEO, kocaman bir hayat oluşturabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz gerçekleri aynı hataları yapmaya gerek duymadan öğrenmek isteyenler için birebir.

  Alex Malley Avustralia CPA’in CEO’su olarak görev yapmaktadır. Ödüllü bir eğitmendir ve Bottom Line adlı bir TV programını sunmaktadır. Alex Linkedin tarafından Influencer olarak seçilmiştir. Yazıları milyonlarca kullanıcı tarafından okunmakta ve paylaşılmaktadır.

Çıplak CEO Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.