sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
30,00 TL
20,40 TL
%32 indirim
24 Saatte Kargoda!
3 Adet Stokta
Çocuklar İçin Değer Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 132
ISBN: 9786056679609
Boyut: 20 x 25
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
Erdal Gürçınar
Erdal Gürçınar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuklar İçin Değer Kısa Özet

  Erdal Gürçınar, özellikle okul öncesi eğitim veren öğretmenlerimiz için çocuklarımıza nasıl bir eğitim verilmesi gerektiğini tecrübeleri ve ciddi araştırmalarıyla kitaplaştırmıştır.

  Günümüzde çocuklarımız Türkçe, matematik, fen bilgisi gibi konuları çok güzel öğrenebilmektedir. Ama bu öğrendiği bilgileri sosyal yaşamlarında yanlış kullanmaktadırlar. Mesela okullarımızı bitirip bilgisayar mühendisi olan birisi çok iyi öğretim almıştır. Ama bu öğrendiği bilgileri internette başkalarının banka hesaplarını boşaltarak kullanıyorsa, eğitiminde hatalar vardır. İşte bizim bu çalışmamızı hazırlamaktaki amacımız insanların eğitimlerine, yani sosyal yaşamlarına olumlu bir katkı sunmaktır.

  Biz istiyoruz ki çocuklarımız hangi meslekte olurlarsa olsun önce iyi bir insan olsun. İyi, doğru, güzel, faydalı ve adaletli davranışlar sergilesin. Kötü, çirkin, yanlış, zararlı işlerden uzak dursun. Vatanını, milletini, ailesini seven; insanların hayırlısı insanlara faydalı olandır düsturuyla hareket eden insan olsunlar. Eğitimde önemli olan çocuklarımızın kalbine neyi koyduğumuzdur. Çocuklarımızın kalbine sevgiyi, şefkati, merhameti koyabiliyor muyuz? Vicdanlı bir nesil yetiştirebiliyor muyuz? Asıl mesele budur.

  Eğitimcilerimizin ve Ailelerin istifade edebileceğine inandığımız güzel bir eser...

Çocuklar İçin Değer Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.