sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
50,00 TL
31,00 TL
%38 indirim
Genellikle 3-4 gün içinde kargoya verilir
Dakikalar İçinde Ekonomi Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme-Kuram
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786258431148
Boyut: 12.7 x 12.7
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Niall Kishtainy
Niall Kishtainy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dakikalar İçinde Ekonomi Kısa Özet

  Temel Ekonomik Kavramların Harika Bir Özeti!

  Bazılarını diğerlerinden daha zengin yapan şey nedir? Bankalar neden batar? Vergi oranları nasıl olmalıdır? Bireyi yeni bir bilgisayar almaya, bir iş insanını fabrika kurmaya veya bir çalışanı şehir dışındaki bir işi kabul etmeye iten şey nedir? Bir ürünün fiyatını belirleyen kriterler nelerdir? Ekonomik krizler nasıl oluşur? Esasen ekonomi nedir?

  Uzun Lafın Kısası serisinden Ekonomi, ekonominin nasıl işlediği ve nasıl yönetilmesi gerektiği konusundaki teorilere dair pek çok önemli detayla hızlı ve doyurucu bir okuma vadediyor.

  Bir görsel ya da açıklayıcı şemanın eşlik ettiği her bir başlıkta yalnızca paranın rolü veya borsanın nasıl işlediği gibi temel fikirleri değil; aynı zamanda bugün herkes için giderek daha önemli hale gelen ve gündelik hayatımızı da etkileyen konuları -işsizlik, devlet borcu ve vergiler vs.- kapsayan ideal bir başvuru kitabı...

  Görseller eşliğinde ekonomideki 200 temel kavramı, terminolojik açıklamalarla kısa ve yalın bir dille sunan bu çalışma, sadece ekonomistlere değil, ekonomi alanındaki bilgisini derinleştirmek isteyen herkese hitap edecek.

Dakikalar İçinde Ekonomi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.