Death Note - Ölüm Defteri 13 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786055069278
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Tsugumi Ooba
Tsugumi Ooba
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Death Note - Ölüm Defteri 13 Kısa Özet

  Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

  Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: .Death Note - Ölüm Defteri  Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

  Dünyayı sarsan Kira olayı. Bir de bu olayın arka planında Death Note`un varlığı. Bu kez, olay ve defterle ilgili farklı kayıtları kaleme alıp, çizgilendirdik. Gizem perdesi arkasında kalan birçok gerçek şimdi gün yüzüne çıkıyor!

  12 ciltlik maceranın perde arkasınıöğrenmeye, karakterleri yakından tanımaya ve Death Note’un yazarı ve çizeri ile yapılan samimi röportajları okumaya hazır mısınız?

Death Note - Ölüm Defteri 13 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.