sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
40,00 TL
30,40 TL
%24 indirim
Deliliğin Coğrafyası Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786058262157
Boyut: 15 x 23
Kapak: Ciltsiz
Frank Bures
Frank Bures
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Deliliğin Coğrafyası Kısa Özet

  Penis Hırsızları, Vudu Ölümleri, Amok Koşucuları…

  Kültürün sizi nasıl delirteceğine dair çarpıcı hikâyeler

  Elinizde tuttuğunuz kitap, insan ırkının adına kültür dediği alışkanlıklarının ve inançlarının binlerce yıllık serüvenine ışık tutmaya gönüllü bir yolculuğun kâh eğlenceli kâh şaşırtıcı hikâyesini barındırıyor içinde. Gazeteci yazar Frank Bures tamamıyla kişisel bir meraktan doğan serüveninde penisleri çalınan erkeklerin, göğüsleri birden yok olan kadınların, vudu ölümlerinin, amok koşucularının ve dünyanın en tuhaf sendromlarının peşinde soluk soluğa bir yolculuğa davet ediyor okurunu.

  Yazar geçmişten gelen alışkanlıkların yeni nesiller üzerinde bıraktığı kalıcı ve kültürel etkilerin geri kalmış toplumlarda deliliğe varan boyutlara ulaşmasını irdelerken, çoğunlukla tıbbın yaşananlar karşısında çaresiz kalışına Batılı bir insanın bakış açısıyla tanıklık ediyor.
  Frank Bures, Deliliğin Coğrafyası`nda kültürel sendromların, insan psikolojisinin derinlerindeki bitmek bilmez arayışların; inancın umudun ve korkunun kol kola arşınladığı yolların tam ortasında durarak tüm insanlık ailesine şu soruyu soruyor:

  *Kültür Nedir?

Deliliğin Coğrafyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.