Kazandıran Şubat İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Doğaüstü Olmak

Üretici Liste Fiyat
248,00
166,16
Yorum Yap
Listeye Ekle
100+ Adet Stokta
Öne Çıkan Bilgiler

Doğaüstü olmak ne anlama geliyor? Maddi dünyanın ötesindeki frekanslara uyumlanabilseydik, üstün zihin-beden dengesine erişmek için beyin kimyamızı değiştirebilseydik ve şifa bulmak için biyolojimizi dönüştürebilseydik ne olurdu?

Bir doktor, bilim insanı ve aynı zamanda bir mistik olan Joe Dispenza, devrim yaratan bu kitapta tam olarak bu soruları temel alıyor. Dispenza bilgilerini tek bir disiplinle sınırlandırmadan epigenetik, moleküler biyoloji, nörokardiyoloji ve kuantum fiziği gibi farklı bilim dallarından beslenerek, doğaüstü dön

Doğaüstü Olmak Hakkında Bilgiler
Yayınevi : Diyojen Yayıncılık
Yazar : Joe Dispenza
Barkod : 9786259918556
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 448
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Uğur Mehter
Cep Boy : Hayır

Tükendi

Gelince Haber Ver

Doğaüstü olmak ne anlama geliyor? Maddi dünyanın ötesindeki frekanslara uyumlanabilseydik, üstün zihin-beden dengesine erişmek için beyin kimyamızı değiştirebilseydik ve şifa bulmak için biyolojimizi dönüştürebilseydik ne olurdu?

Bir doktor, bilim insanı ve aynı zamanda bir mistik olan Joe Dispenza, devrim yaratan bu kitapta tam olarak bu soruları temel alıyor. Dispenza bilgilerini tek bir disiplinle sınırlandırmadan epigenetik, moleküler biyoloji, nörokardiyoloji ve kuantum fiziği gibi farklı bilim dallarından beslenerek, doğaüstü dönüşüme giden yolda geleneksel sınırların ötesine geçiyor. Yazar, basit ve anlaşılması kolay bir tarzla kuantum fiziği alanındaki keşiflerle derin öğretileri ince ince dokuyarak bizim için dönüşümün ve değişimin kapılarını aralıyor.

Dispenza’nın yöntemleriyle sağlık sorunlarınız dâhil, geçmişinizin sınırlandırmalarını nasıl aşabileceğinizi; yeni bir beden, yeni bir zihin ve yeni bir hayat yaratabileceğinizi öğreneceksiniz. Hayatınızı değiştirebilecek bu bilgiler, heyecan verici olduğu kadar son derece pratik.

Mucizelere inanmak isterken umutlarınıza bilimsel

berraklık kazandırma ihtiyacı duyuyorsanız, bu kitap tam size

göre. Dr. Dispenza doğaüstü bir hayat için sıra dışı içgörüler ve adım

adım son derece güçlü öneriler sunuyor.”

David R. Hamilton, Ph.D.

 

Bir sürü şey okudum ama Dr. Dispenza’nın kitabı beni hayretler

içinde bıraktı. Beden-zihin tıbbında yepyeni ve inanılmaz bir devrim.”

Mona Lisa Schulz, M.D., Ph.D.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.