Edgar Casey Akademisi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 380
ISBN: 9786059609302
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Beth Revis
Beth Revis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Edgar Casey Akademisi Kısa Özet

  Bo, Sofı`anın olmadığı bir dünyada yaşayabilir mi?

  Bo, kız arkadaşı Sofia`nın olmadığı bir dünyayı hayal bile edemiyordu. Neyse ki bunu yapmasına gerek yoktu. Onu kazara geçmişte mahsur bırakmış olsa da, zaman yolculuğu yeteneklerini daha iyi kontrol etmesine ve onu kurtarmasına yardım etmesi için özel güçleri olan öğrencilerden oluşan elit bir okula gidiyordu. Fakat bu okuldaki meraklı hükümet yetkilileri bazı sorunlara yol açabilirdi.

  Phoebe, erkek kardeşi Bo`nun olmadığı bir dünyayı kolaylıkla hayal edebilirdi. O olmadan, annesi kendi endişelerine gömülmezdi. Babası kendini ofisine kilitlemez ve Bo`nun bir sorunu yokmuş gibi davranmazdı. Ve paranoid sanrıları yüzünden özel güçleri olduğunu ve zamanda yolculuk yapabildiğini düşünen birinin kız kardeşi olmak yerine normal bir kız olma şansı olurdu.

  Phoebe, sorunları görmezden gelmek için sessizliği kullanan bir ailede içinden geçenleri söylemeyi öğrenirken, Bo süper güçlerinin ve Sofia`yı kurtarma şansının gerçek olup olmadığı ile yüzleşmek zorundadır. Evrenin Ötesi Üçlemesi ile NY Times en çok satan yazarı olan Beth Revis, tutunma ve bırakma ile ilgili yürekleri burkan bu kitabında kontrol ve kaos, sevgi ve aile hakkında bir hikaye yaratmak için kurgu türü ile gerçek yaşamı harmanlıyor.

Edgar Casey Akademisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.