sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
196,00 TL
121,52 TL
Erdemler Serisi 4 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786017452698
Boyut: 20 x 20
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Ahmet Haldun Terzioğlu
Ahmet Haldun Terzioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Erdemler Serisi 4 Kitap Takım Kısa Özet

  Benim Adım Aziz Sancar
  İdealist Olmanın Önemi

  İdealistti Aziz Sancar. Yaşamını bunun üzerine kurmuştu. Çalışmış, başarmışi ideallerini gerçekleştirmişti. Bütün dünya onu tanıyor ve başarılarını alkışlıyordu. Onu, bugünlere getirenleri hiç unutmadı Aziz Sancar. Bir de Türk olduğunu!

  Benim Adım Albert Eınsteın
  Azimli Olmanın Önemi

  Ben bir bilim insanıyım. Ben de herkes gibi bu dünyada yaşadım ve zamanı gelince ayrıldım. Ama eserlerim, buluşlarım, getirdiğim yenilikler asla unutulmayacak. Yeryüzündeki şartların düzelmesi, savaşların bitmesi, her şeyin güzel olması sadece bilimsel buluşlarla değil, ahlaklı ve doğru bir yaşamla sağlanır. Bunu asla unutmayın!

  Benim Adım Graham Bell
  Yardımlaşmanın Önemi

  Ben Graham Bell. Bir bilim insanıyım. Hayatım boyunca insanların hayatını kolaylaştırmak için çalıştım. Bunun için icatlar yaptım, yeni aletler keşfettim. Tüm bunları yardımlaşmak için, insanlara faydalı olmak için yaptım. Çalışmalarımda, başka bilim dallarında çalışan arkadaşlarımdan yardım aldım. Çünkü insan her konuda anlamıyla bilgi sahibi olamaz. Bilmediğimiz konuları bir başkasına sormak, başkalarının fikirlerini almak bir eksik değil, büyük bir erdemdir

  Benim Adım Louıs Pasteur
  Disiplinli Olmanın Önemi

  Ben bir bilim insanıyım, bir doktorum. Bilim ve barışın, cehaleti yeneceğinden eminim. Milletlerin, yıkmak ve yok etmek için değil, barışı ve yaşamayı yüceltmek için bir gün birleşeceğine inanıyorum. Geleceğimizi, bu yolda uğraş verenlere, bu yolu ışıklandıranlara borçluyuz.

   

   

Erdemler Serisi 4 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.