sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
20,00 TL
15,80 TL
%21 indirim
Ereksiyonist Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786056685002
Boyut: 13 x 20
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Muammer Kıranoğlu
Muammer Kıranoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ereksiyonist Kısa Özet

  *Bu kitap bir kurmacadır. Kurmaca ne midir? O; Santa Fe’de, Roma’da, Montevideo’da, Paris’te, İstanbul ve Londra’da ve uzayda aslında bir dünyalı olmaktır.*

  *Kimseye açılabilme imkânı yoktu. Şimdi evden daha erken çıkıyor hatta atölyesinde yatıyor, çok yoğunum diyerek yeni iş almıyordu. Tek işi kadının siparişlerini yapmak, onlar için gece gündüz çalışmaktı. İki günde bir uğrardı kadın, şu şöyle olsun bu böyle olsun, her işe karışırdı. Beğenmediği her şeyi yeni baştan isterdi. Hem de yeni bir ağaç üzerinden. Oldukça tuhaf olan bu kadının davranışları Sadullah’ı hiç rahatsız etmiyor aksine daha da heyecanlandırıyordu. Hatta bir gün kadının eline testere almışlığı bile vardı.

  Bir tahta parçasını keserken izlemişti onu Sadullah. Siyah etekliği bir parça yukarı çıkmış, o eğilip kalkarken kalçasına iyice yapışmıştı. Ender görülen bir manzarayla karşı karşıyaydı. Yeter bu kadar hanımefendi, dedi. Testere bu, bir yerinizi kesersiniz. Elinden alırken kadından yayılan baş döndürücü koku ve göğsünün ter fışkırtan yerleri Sadullah’ta ayrıca merak uyandırmıştı.

  İki gün sonra kızımla geleceğim, o da görmek istiyor, diyerek uzadı gitti kadın.*

Ereksiyonist Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.