sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
78,00 TL
58,50 TL
%25 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Etkili NLP Becerileri Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786258489194
Boyut: 12.5 x 19.5
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Richard Youell
Richard Youell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Etkili NLP Becerileri Kısa Özet

  • Neden bazı insanlarla geçinmekte zorlandığınızı ya da bazılarının neden sizden farklı şekilde düşünüyormuş gibi geldiğini merak ettiğiniz oldu mu?

  • Neden iş hayatınızdaki bazı insanları zorlayıcı ya da agresif bulurken bazılarını pasif veya uysal bulduğunuzu düşündünüz mü?

  • Peki ya hiç bir toplantıyı nasıl daha iyi yönetebileceğinizi öğrenmek istediğiniz ya da neden bazı insanların yaptığınız veya söylediği bir şeye belirli bir şekilde tepki verdiklerini anlamak istediğiniz oldu mu?

  Nöro Linguistik Programlama (NLP), yani Türkçe ismiyle Sinir Dili Programlaması mevcut en güçlü iletişim araçlarından biridir. İnsanları neyin harekete geçirdiğini anlamamıza, insanları etkilememize ve ikna etmemize yardımcı olduğu gibi biriyle iletişim kurduğumuzda gerçekte neler olduğuna dair de bir fikir verir.

  İşte Etkili NLP Becerileri, ihtiyacınız olan tüm bu NLP modellerini, araçlarını, becerilerini ve davranışlarını kapsıyor ve bu bilgiyi işyerindeki performansınızı iyileştirmeye nasıl kanalize edeceğinizi anlatıyor. Bu kitapla kendinizi ve başkalarını nasıl yöneteceğinizi, istediğinizi elde etmek için dili nasıl kullanacağınızı, sonuç odaklı düşünmeyi, biriyle nasıl yakınlık kuracağınızı ve başkalarını nasıl motive edeceğinizi keşfedeceksiniz.

  Beynin işleyişine dair önemli bilgiler ve öğrenmenizi geliştirmeye yönelik olmazsa olmaz teknikler içeren Etkili NLP Becerileri, NLP modelini kullanarak kariyerinde ilerlemek isteyen herkese hitap edecek bir kitap.

  “NLP’ye ilişkin yepyeni bir bakış. Bu kitabı tüm meslektaşlarıma tavsiye edeceğim.”

  –Tania Bennett, NLP Kariyer Koçu

Etkili NLP Becerileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.