Ferheng - Kurdi İspanyoli - İspanyoli Kurdi

Dara Yayınları

Daniel Delgado

58,00 TL
44,66 TL
%23 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Ferheng - Kurdi İspanyoli - İspanyoli Kurdi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786050661248
Boyut: 10 x 0
Kapak: Ciltsiz
Daniel Delgado
Daniel Delgado
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ferheng - Kurdi İspanyoli - İspanyoli Kurdi Kısa Özet

    Ferheng, yek ji amûrên herî girîng e ku deriyên zimanekî nû ji mirovan re vedike û bi vebûna vî deriyî jî bo nasîna cihana nû ya netewekî dibe alîkar. Ev xebat bi qasî ku tê zanîn derbarê Ferhenga Kurdî-Îspanyolî de xebata yekemîn e. Beşên Kurdî-Îspanyolî/ Îspanyolî-Kurdî bi hev re nêzîkî 15000 peyv bi wateyên aktuel û herî guncav hatiye amadekirin. Ev ferheng dê ji bo kesên ku dest bi hînbûna zimanekî nû bikin bibe rêhevalekê baş.

    El diccionario es una de las herramientas más importantes para abrir las puertas a un nuevo idioma y conocer, a través suyo, el mundo de una nación. Este trabajo es el primer diccionario conocido en este campo de estudio. Las partes kurdo-español / español-kurdo se han preparado juntas, con los equivalentes más apropiados y actualizados de casi 15000 palabras. Este diccionario será un buen compañero para cualquiera que quiera aprender uno de estos idiomas.

    Sözlük, yeni bir dilin kapılarını açan ve bu açılan kapıyla bir ulusun dünyasını tanımaya yardımcı olan en önemli araçlardan biridir. Bu yapıt Kürtçe-İspanyolca alanında hazırlanan, bilinen, ilk sözlük niteliği taşımaktadır. Kürtçe-İspanyolca/ İspanyolca-Kürtçe bölümleri bir arada 15000`e yakın sözcük en uygun ve güncel karşılıklarıyla hazırlanmıştır. Bu sözlük yeni bir dil öğrenmek isteyen herkese iyi bir yol arkadaşı olacaktır.

Ferheng - Kurdi İspanyoli - İspanyoli Kurdi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.