sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
60,00 TL
39,00 TL
%35 indirim
Fikirlerinizi Satmak Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786050674002
Boyut: 15 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2021
Jeroen Van Geel
Jeroen Van Geel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fikirlerinizi Satmak Kısa Özet

  Yine harika bir fikriniz var!

  Ama bu fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için gereken desteği alabilecek misiniz?

  Bir iş arkadaşınızı farklı bir şey yapmaya inandırmaktan tutun da müşteriyi yeni bir konsepte destek vermesi için ikna etmeye; başkalarını etkilemek çok önemli bir yaratıcı beceridir.
   
  Bu kitapta başkalarındansa sizin tercih edilmeniz için neler gerektiğini öğrenecek ve ulaşmak istediğiniz hedefi tanımlamak, sahip olduğunuz fikrin özünü çıkarmak, kimi ikna etmeniz gerektiğini anlamak, kendinizi sunuma hazırlamak, satış sunumunu gerçekleştirmek, için daha fazlasını keşfedeceksiniz:
   
  Bir rekabet ortamında üstünlük kazanmak veya sadece teknik yönünüzü geliştirmek istiyorsanız, bu kitap tam size göre! *Fikirlerinizi Satmak, konuyla ilgili gördüğüm en kapsamlı kitap. Tonlarca yararlı tavsiye ile paketlenmiş. Edinin.* Tomer Sharon - WeWork UX Başkanı VP ve Ürün Fikirlerini Doğrulama yazarı *Bu samimi ve sohbet havasındaki kitap, fikirlerimizle kurduğumuz ilişkilerle ilgili iç görü ve tavsiyelerle doludur.* Steve Portigal - Kullanıcılarla Röportaj Yapma *Fikirlerinizi Satmak, hayatınızın tüm yönleri için profesyonel ve kurşun geçirmez bir çerçeve ve yaklaşım veriyor!*
  Philip Battin - Google’da Tasarım Stratejisi Lideri

Fikirlerinizi Satmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.