sadsad x
asdasd

Finans Piyasalarında Saklı Düzen

Sia Kitap

Benoit B. Mandelbrot

Üretici Liste Fiyatı
70,00 TL
45,50 TL
%35 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Finans Piyasalarında Saklı Düzen Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme-Kuram
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786257266338
Boyut: 13.5 x 21
Kapak: Ciltsiz
Benoit B. Mandelbrot
Benoit B. Mandelbrot
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Finans Piyasalarında Saklı Düzen Kısa Özet

  “Wall Street Journal’ın Avrupa baskısının yönetici editörü iken 1997’de Mandelbrot ile tanıştım. Bizi piyasaların nasıl işlediği konusunu tekrar gözden geçirmeye ikna etmek amacıyla Brüksel’deki ofisimize gelmişti. Uçuşan beyaz saçları, objektif ve kuvvetli inandırıcılığı, tartışmayı sevmesi ve konu dışına çıkmaya eğilimli olması gibi özellikleriyle daha ilk başta bende tipik bir çılgın bilim insanı izlenimi bırakmıştı. Gazeteyle ilgili düzenlenecek bir iş konferansını planlarken aklıma risk konusunda konuşma yapması için Mandelbrot’u davet etmek geldi. Konferansın tam anlamıyla yıldızı oldu. Aralarında Avrupa’nın önde gelen finansçılarının, girişimcilerinin ve risk alma konusunda herkesi geride bırakan CEO’larının olduğu davetliler ilk önce büyük bir şaşkınlıkla onu dinlediler. Yaptığı tuhaf konuşma herkesi büyülemişti. Konferans sonrasında yapılan bir ankete göre, günün en iyi konuşmacısı seçildi. Microsoft CEO’su Steve Ballmer bile gölgede kalmıştı.”

  Richard L. Hudson
   
  Bu kitap sadece üniversitelerin ekonomi bölümlerindeki akademisyenlere değil daha geniş bir topluluğa hitap etmektedir. Mandelbrot’un söyledikleri önemlidir ve finans sektöründeki her profesyoneli, piyasalardaki her yatırımcıyı, korkutucu bir hızda paranın nasıl kazanılıp kaybedildiğini anlamak isteyen herkesi ilgilendirmektedir.
  Bu kitabı okumak sizi zengin yapmayacaktır, ama sizi daha bilgili kılacaktır. Belki de sizi daha fakir hale gelmekten kurtaracaktır.

Finans Piyasalarında Saklı Düzen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.