sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
110,00 TL
69,30 TL
%37 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Girişimcinin Elkitabı Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası
Sayfa Sayısı: 314
ISBN: 9786052202791
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Harvard Business Review
Harvard Business Review
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Girişimcinin Elkitabı Kısa Özet

  Yeni İşinizi Kurarken ve Büyütürken İhtiyacınız Olan Her Şey

  Bir iş hayaliniz ya da pazardaki bir ihtiyaca nasıl cevap vereceğinize dair bir fikriniz var veya bir iş kurmak niyetindesiniz; bu durumda kuracağınız işletmenin başarıya ulaşacağından nasıl emin olabilirsiniz?

  Fikriniz, hızla büyüyecek bir şirket kurmak veya niş bir alanda faaliyet gösterecek güçlü bir oyuncu olmak yahut evinize yakın bir yerde market kurmak olsa da yürütülecek temel süreç aynıdır. İyi bir ticari fırsatı gördüğünüzde anlarsınız ve şirket kurup idari veya teknik becerilerinizi kullanıp insani ve finansal sermayenizi birleştirerek o fırsatı değerlendirmeye çalışırsınız. Tabii ki hiçbir şey bu kadar basit değildir. Girişimcilik macerası sürprizlerle doludur. Fikir önemlidir ama bir fırsattan en iyi şekilde yararlanmanın yolu, girişimci tarafından hayata geçirilmiş kurumsal yapıdan geçer. Girişimcinin Elkitabı size, bu süreci ayrıntısıyla anlatmayı amaçlıyor.

  Bu kitap girişimciliği, *Ben iş kurabilecek biri miyim* sorusundan başlayıp başarılı bir iş sahibi olunca sorulması gereken *Kurup büyüttüğüm bu şirketteki yatırımımı nasıl nakde çevirir ve cebime koyarım* sorusuna kadar, doğrusal bir çizgide anlatıyor. Sizin yaşayacaklarınız büyük olasılıkla buradaki basit çerçevelerden farklı olacaktır. Çünkü girişimcilik süreci, kendi içinde tekrarlarla ilerleyen bir maceradır. Girişimcinin Elkitabı’nda, karşılaşma ihtimalinizin en yüksek olduğu sorunlara ve bunlar karşısında uygulamanız gereken doğru yaklaşımlara güzel bir genel bakış sunuluyor.

Girişimcinin Elkitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.