sadsad x
asdasd

Günlükteki Sır-Serüven Peşinde 24

Genç Hayat

Tuncel Altınköprü

Üretici Liste Fiyatı
90,00 TL
60,30 TL
Günlükteki Sır-Serüven Peşinde 24 Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 170
ISBN: 9786059562980
Boyut: 13.5 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Tuncel Altınköprü
Tuncel Altınköprü
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Günlükteki Sır-Serüven Peşinde 24 Kısa Özet

  Sultanahmet Meydanı’nda bir canlı bomba, tam turistlerin ortasında kendini patlatır. Ufaklık, Gizem ve Gizem’in kuzeni Zeynep de, bu anda oradadır. Zeynep’in patlama sırasında elinden saçılan paketleri toplanırken, eşyalarının arasına bir günlük karışır. Çocuklar, bu günlüğün sahibine ulaşmak isterler. Ancak çabaları onları, tarihî Truva kentinde saklı muhteşem bir hazine için yaşanan amansız bir çatışmanın içine sürükler.

   

  Acımasız bir çete, hazinenin yerini bilen iki kişinin peşindedir. Çocuklar önce bu çeteyle savaşarak onlara yardım ederler. Ancak bir de bakarlar ki bu kişiler de, Truva’daki hazineyi kendi yararları için kullanma amacındadırlar. Çocuklar bir anda iki düşmanın ortasında kalmışlardır. Soluk soluğa yaşanan bu serüvenden de kahramanlarımız, yine başarıyla çıkarlar. Hem çetenin ve tarihî eser kaçakçılarının yakalanmasını, hem de bu muhteşem hazinenin Truva Müzesi’nde sergilenmesini sağlarlar.

  Heyecandan heyecana sürüklenerek okuyacağınız bu macerayı siz de Ufaklık ve Gizem’le birlikte yaşamak istemez misiniz? O zaman;

  Haydi çocuklar, serüven peşine!

Günlükteki Sır-Serüven Peşinde 24 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.