sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
26,75 TL
13,38 TL
%50 indirim
24 Saatte Kargoda!
2 Adet Stokta
Huzur Yolu Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 56
ISBN: 9786257002523
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
James Allen
James Allen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Huzur Yolu Kısa Özet

  Ruhsal meditasyon ilahiyata giden bir yoldur. Dünyadan cennete, yanlıştan doğruya, acıdan huzura doğru uzanan mistik bir merdivendir. Her ermişin tırmandığı bu merdivene her günahkâr da er ya da geç ulaşmalı, kendine ve dünyaya sırtını dönmüş, yüzünü kararlılıkla Tanrı’nın evine çevirmiş her yorgun hacı da bu merdivenin altın basamaklarına ayak basmalıdır.

  Onun yardımı olmadan ilahi durum, ilahi benzerlik ve ilahi huzur içinde olamaz; hakikatin ebedi ihtişamı ve kirlenmemiş neşesi sizden gizli kalmaya devam eder.

  Meditasyon derin bir düşünmedir, yani bir temayı ya da fikri iyice kavramak, onu yaşamaktır. Sürekli meditasyon yaptığınız her ne ise onu daha iyi anlamakla kalmayacak, giderek ona benzer hale geldiğinizi hissedecek ve varlığınıza hatta özünüze dahil olduğunu fark edeceksiniz. Bu nedenle sürekli bencillik ve haksızlık üzerine kafa yoruyorsanız nihayetinde sizin de bencil ve harap olmanız kaçınılmazdır.

  Eğer durmaksızın saf ve bencillikten uzak olmakla ilgili düşünüyorsanız muhakkak doğal ve bencil olmayan biri olursunuz.

Huzur Yolu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.