sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
62,00 TL
44,64 TL
%28 indirim
İhanet ve Şehadet Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9789944785952
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Cafer Bayraktar
Cafer Bayraktar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İhanet ve Şehadet Kısa Özet

  Boşa geçen her an, kaybedilen her umut, yitirilen her can bir sorumluluk yüklüyor insanın omuzlarına. Zira bu dünya bize imtihan olarak bahşedildi yüce Mevla tarafından.

  Sorumluluğumuz çok derin ve büyük, yükümüz ağır. Mesuliyetimiz, vereceğimiz hesabı güçleştirse de vazifemizin bilincindeyiz. Yaşanan her dönemin, her zamanın önemi çok büyüktür.

  Siyonizm’in, Nil ve Fırat arasını kapsayan “Arz-ı Mev’ud” hayali, Osmanlı’nın son döneminde başlamış, günümüze kadar devam ederek, yüzyılı geçen süredir peyderpey bu necip milletin önüne çeşitli desiseler ile konulmuştur. Ne yazık ki, kısmen de başarılı olunmuştur. Allah’ın inayeti ile nihayete erdirilemese de gölgesi bile büyük bir tehlike olarak devam etmektedir.

  Bu kitabımızda sizlere, yaşadığımız coğrafyanın önemini hatırlatmaya, Siyonizm’in, -günümüzde ise Evanjelizm’in- tertip ve planları ile içimizdeki hain işbirlikçilerini de kullanarak ortaya koydukları ihanetlerini, bu hainlere karşı; cefa, vefa ve sabırla mücadele eden, varını yoğunu hatta canını ortaya koyarak şehadetlik mertebesine erişen kahramanları anlatmaya çalıştık.

İhanet ve Şehadet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.