Kazandıran Haziran İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

İkna Etmek İçin Yazmak

Üretici Liste Fiyat
190,00
148,20
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 4-5 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

New York Times gazetesi Misafir Yazar Sayfası eski editörünün usta kaleminden çıkmış bu kitap, ikna sanatı konusunda her türden yazar için eşsiz ve eğlendirici bir kaynak değerindedir.

Trish Hall’ın etkileyici yazma üzerine değindiği yeni eseri, neredeyse herkesi hemen hemen her konuda ikna etmek için yazılmış eğitici rehberler ve tavsiyelerle doludur. Hall bütün yıllarını tartışmalara, argümanlara ve topluma kazınan yeni fikirlere harcamakla geçirdi. Eserleri mahveden jargonlarla ve gelişigüzel yazılmış sıkıcı yazılarla da mücadele etmeyi asla bırakmadı.  Nobel ödüllü şahsiyetler, Putin gibi küresel çapta söz sahibi insanlar ve Angelina Jolie gibi toplumu etkileme gücüne sahip ünlüler adına yaptığı editörlük tecrübelerine bakıldığ

İkna Etmek İçin Yazmak Hakkında Bilgiler
Türü : Diğer
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 232
ISBN : 9786050674040
Basım Yılı : 2020
Kağıt Tipi : 2. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

New York Times gazetesi Misafir Yazar Sayfası eski editörünün usta kaleminden çıkmış bu kitap, ikna sanatı konusunda her türden yazar için eşsiz ve eğlendirici bir kaynak değerindedir.

Trish Hall’ın etkileyici yazma üzerine değindiği yeni eseri, neredeyse herkesi hemen hemen her konuda ikna etmek için yazılmış eğitici rehberler ve tavsiyelerle doludur. Hall bütün yıllarını tartışmalara, argümanlara ve topluma kazınan yeni fikirlere harcamakla geçirdi. Eserleri mahveden jargonlarla ve gelişigüzel yazılmış sıkıcı yazılarla da mücadele etmeyi asla bırakmadı.  Nobel ödüllü şahsiyetler, Putin gibi küresel çapta söz sahibi insanlar ve Angelina Jolie gibi toplumu etkileme gücüne sahip ünlüler adına yaptığı editörlük tecrübelerine bakıldığında Trish Hall yazarlara, öğrencilere ve hatta iş başvurusunda bulunanlara ikna edici şekilde yazmanın en önemli inceliklerine dair kılavuzluk ediyor.

Okuyucularla bütünleşmenin en temel prensiplerini ortaya döken *İkna Etmek İçin Yazmak* adlı bu kitap, en bilindik anekdotlar ile en pratik ve en uygulanabilir tavsiyeleri bir araya getirmektedir. Bunu yaparken de günümüz 21. yüzyıl dijital medya kalabalığı ve gürültüsünün üzerine çıkarak etkileyici şekilde iletişim kurma sanatını oldukça anlaşılır bir dille aktarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.