sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
95,00 TL
55,10 TL
%42 indirim
24 Saatte Kargoda!
4 Adet Stokta
İlk Çizgi Kitabım - Yaz Sil Hakkında Bilgiler
Türü: Etkinlik Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786057353924
Boyut: 22 x 22
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: Kuşe
Basım Tarihi 2022
Sinem Örenli
Sinem Örenli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İlk Çizgi Kitabım - Yaz Sil Kısa Özet

  “Bir çocuğun ilk öğretmeni anne babasıdır.” sözüyle yola çıkarak eğitim sürecinde çocuğun ve ailenin etkin katılımı sağlanmalıdır. Bilimsel araştırmalar yaşamın ilk 6 yılının çocuğun gelişiminde önemli yer tutmakta olduğunu göstermektedir. Zenginleştirilmiş ortam ve çevre, çocuğun zeka potansiyeli ile doğrudan ilişkilidir. Çocukların gelişiminde yaratıcı etkinlikler önem arz etmektedir. İlk Çizgi Kitabım ile evde zenginleştirilmiş bir ortam sunarak, çocuğunuzla evde geçirdiğiniz vakti daha etkin bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İlk Çizgi Kitabımla; çocuklar kalem tutma ile ince motor becerilerini geliştirirken el ve göz koordinasyonu sağlayarak aynı zamanda farklı çizgi çalışmalarıyla beraber resim yapmaya yönlenmektedirler. Yaz-Sil kalem kullanarak bu etkinliklerimizin çocuklar tarafından sıklıkla yapılmasına destek olmak istedik. Aynı zamanda kitabımızın daha kullanışlı olmasını sağladık. Basitten zora doğru sıraladığımız etkinliklerimizde çocuğunuzu cesaretlendirin. Çocuğunuzun öz güveninin de geliştiğini göreceksiniz.

  İşte size yardımcı olacak bazı ipuçları:

  * Yaz-Sil kalem ile daha fazla deneyimlemesine fırsat verin. Böylece etkinlikleri tekrar tekrar yapmasını sağlayabilirsiniz.

  * 2-4 yaş çocukların dikkat süreleri kısadır. Çocuklar uzun süre kitapların başında etkinlik yapmaları konusunda zorlanmamalıdır.

  * Çocuğunuzun yaratıcılığını destekleyin. Her sayfada sorular sorarak ona farklı bir bakış açısı kazandırın.

  * Resimler hakkında sohbet edin. Çocuğunuza fırsat verin ve resimler hakkında konuşmayı başlatmasını destekleyin ve cesaretlendirin. Böylece dil gelişimine de katkı sağlamış olacaksınız.

  * Etkinlikler basitten zora doğru sıralanmıştır. Çocuğunuzun zorlandığı durumda muhakkak ona ipuçları ile destek olun.

  Bu kitapla çocuğunuz kaliteli ve eğlenceli vakit geçirirken, hiç sıkılmayacağını umut ediyoruz.

  Sinem Örenli

İlk Çizgi Kitabım - Yaz Sil Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.