sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
41,00 TL
29,52 TL
Genellikle 4-5 gün içinde kargoya verilir
İmza Hikayeler Yaratmak Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786052314319
Boyut: 15 x 22
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
David Aaker
David Aaker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İmza Hikayeler Yaratmak Kısa Özet

  “Her markanın hikâyesi vardır. Kimi hikâyeler ilginçtir ama kısa sürede unutulur. David Aaker, imza hikâyeyi, müşterilerin zihinlerine kazınan hikâye olarak tanımlıyor. Şirketlerin görevi, kendi imza hikâyelerini bulmak ve kullanmak olmalıdır.”
  - Philip Kotler

  Hepimizin bildiği gibi hikâyeler, dikkati cezbetmede, ikna sürecinde ve ilham vermede olgulardan çok daha etkilidir. Markalama ve strateji alanlarında dünya çapında bir otorite olan yazar David Aaker, bu konuda bir adım daha atarak bizleri “imza hikâyeler” ile tanıştırıyor. Peki imza hikâye nedir?

  Yazara göre imza hikâye; ilgi çekici, özgün, markanın vizyonunu, müşteri ilişkilerini, kurumsal değerleri ve stratejiyi netleştiren ya da güçlendiren bir anlatıdır. Markalara görünürlük ve enerji kazandırır, çalışanları ve müşterileri ikna eder, onlara ilham verir.

  Elinizdeki kitap, kuruluşların, hikâye anlatımını stratejik iletişimlerine nasıl entegre edebileceğinin ve kendi alanlarına has imza hikâyeler yazarak nasıl daha görünür, başarılı ve kazançlı olabileceğinin sırlarını veriyor.

İmza Hikayeler Yaratmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.