İspanyol Aşk Aldatmacası Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk
Sayfa Sayısı: 488
ISBN: 9786258387087
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Elena Armas
Elena Armas
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İspanyol Aşk Aldatmacası Kısa Özet

  Bir düğün. İspanya’ya bir seyahat. Dünyanın en sinir bozucu  adamı..
  Ve üç gün boyunca oynanacak bir  sevgililik oyunu. Yani kesinlikle işlemeyecek bir plan.

  Catalina Martín’in acilen ablasının düğününe birlikte gideceği birine ihtiyacı vardı. Kalbini paramparça eden eski sevgilisinin nişan haberini aldıktan sonra İspanya’ya yalnız dönemezdi. Amerikalı bir erkek arkadaşı olduğuna dair söylediği küçük yalan da kontrolden çıkmaya başlamıştı.

  Onunla Atlantik Okyanusu’nu aşıp aldatmacasına ortak olacak birini bulmak için tam dört haftası vardı. Kalabalık, gürültücü ailesini kandırmak ise hiç kolay iş değildi. Ancak insanların ona acıyan bakışlarından kurtulacağı anlamına geliyorsa her şeyi yapardı.

  Yani, neredeyse her şeyi… Uzun boylu, yakışıklı, herkese tepeden bakan iş arkadaşı Aaron Blackford’un yardım teklifini kabul etmesi imkânsızdı. Sonuçta Catalina hayatında hiç bu kadar sinir bozucu, küstah ve katlanılmaz bir adamla karşılaşmamıştı.

  Ama ailesinin heyecanı onu köşeye sıkıştırmıştı ve Aaron en iyi değilse bile tek seçeneğiydi. Seyahatleri ilişkilerini yeni bir boyuta taşırken, aralarındaki yanlış anlaşılmalar ortaya dökülecek ve Catalina adamın belki de sandığı kadar korkunç biri olmadığını fark edecekti.

  New York Tımes, Usa Today, Sunday Tımes, Globe&maıl Ve Irısh Tımes Çok Satanı
  Lk Roman Dalında 2021 Goodreads Okur Ödülleri Kazananı

  Romantik Bir Hikâyeden İsteyebileceğiniz Her Şey Bu Kitapta.” Helen Hoang, New York Times Çoksatan Yazarı

  Armas’ın İlk Romanındaki Kimya Muazzam… Yavaş Gelişen Romantizm, Esprili Ve Zeki Karakterlerin En Derin Sırlarını Açarak Geçmişteki Yanlış Anlaşılmaların Üstesinden Gelmesiyle Alev Alıyor. Spanya Ve Lina’nın Ailesinin Tuhaflıkları Da Eğlenceyi Katlıyor. Romantik Komedi Severler Bayılacak.” Publishers Weekly

  Şahane Bir Tempo, İnanılmaz Karakterler Ve Müthiş Bir Kimya.” Business Insider

  Son Sayfayı Okuduktan Sonra Bile Aklınızdan Çıkmayacak Bir Romantizm Arıyorsanız, İşte Sizin Kitabınız Bu.” Cosmopolitan

  Lk Sayfadan Sizi İçine Çekecek Ve Son Sayfalarıyla Yüreğinizi Isıtacak.” Ella Maise

İspanyol Aşk Aldatmacası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.