sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
150,00 TL
82,50 TL
%45 indirim
24 Saatte Kargoda!
7 Adet Stokta
İsveç Kralını Kurtaran Kız Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 456
ISBN: 9786052999226
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Jonas Jonasson
Jonas Jonasson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İsveç Kralını Kurtaran Kız Kısa Özet

  Dikkat: Bu hikâye, okuma yazma bilmeyen ama 8645 ile 7421’i saniyeler içinde çarpabilen bir b*k temizleyicisi, kargoyla gönderilen bir atom bombası, aynısından iki tane olduğu için babalarının nüfusa yalnızca birini kaydettirdiği ikizler, patates çiftçisi bir kontes ve tavuk kafası kesen bir kral hakkındadır.
   
  Nombeko Mayeki, Güney Afrika’da bir kasabada doğduğunda önünde pek fazla seçenek yoktu, bu yüzden o da tuvalet temizleyicisi oldu. Fakat şans mı kader mi bilinmez, kendini ülkenin gizli atom bombası projesinin içinde buldu. Bir şekilde İsveç’e kaçmayı başarmıştı ki dünyanın en ürkütücü ajanlarını peşine taktığını fark etti. Ve ah, aşk… Nombeko tutup aynısından bir tane daha olan Holger 2’ye âşık oldu. Peki Holger 1 mi? Aman hiç canım, o da İsveç kralını öldürmeyi planlıyor. Ama bunun için biraz şeye ihtiyacı var… Zekâya!
   
  Jonas Jonasson yine şaşırtıcı ve trajikomik bir hikâyeyle karşımızda. Kapakta yer olmadığı için, bir de biraz merak edin diye her şeyi buraya yazamadık ama okursanız Nombeko Mayeki’ye hayran kalacağınızdan eminiz!

  “Aşk, şans ve matematikten oluşan bir komedi tufanı.”
  Daily Express
   
  “İyi hissettirmek ve şaşırtmak bu kitabın temel iddiası.”
  Guardian
   
  “Yüz Yaşında Camdan Atlayıp Kaybolan Adam kadar komik ve sıra dışı.”
  Observer
   
  “Bir kadın, bir bomba ve İsveç kralını devirmeye ant içmiş bir adamın komik ve inanılmaz hikâyesi. Dünyanın geri kalanı da kıkırdamaktan ölecek.”
  Kirkus Reviews
   
  “İsveç Kralını Kurtaran Kız’da Jonas Jonasson okurun, içine düşmekten büyük keyif alacağı acayip fikirlerden bir ağ oluşturmuş.”
  BookPage
   
  “Güney Afrika’dan İsveç’e kadar uzanan karakterleriyle aslında önemsiz insanların bile dünyanın kaderini değiştirebileceğini gösteren eğlenceli ve şaşırtıcı bir hikâye.”
  Denver Post

  Uzun yıllar boyunca Expressen gazetesinde çalışan Jonas Jonasson, medya danışmanı olduktan sonra İsveç televizyonu için etkinlikler düzenleyen bir firma kurdu. Ardından ilk romanının üzerinde çalışmak için şirketini satıp yurtdışına taşındı. Yüz Yaşında Camdan Atlayıp Kaybolan Adam, İsveç Kralını Kurtaran Kız ile Tetikçi Anders ve Her Şeyin Anlamı isimli romanlara imza atan yazar, Baltık Denizi’ndeki İsveç adası Gotland’da yaşamaktadır.

İsveç Kralını Kurtaran Kız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.