Kalıtsal Aile Travmaları Hakkında Bilgiler
Türü: Gelişim Psikolojisi
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786057628503
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Halise Baydar Büyükata
Halise Baydar Büyükata
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kalıtsal Aile Travmaları Kısa Özet

    Aile dizimi aile ilişkilerindeki hakikatleri gösterip, aile fertleri arasında yeniden sevgi akışı sağlayan güçlü bir terapi yöntemidir. Bu yöntem bizi, yaşadığımız pek çok sorunun kökü olan aile sistemimizdeki düzensizlikten veya atalarımız adına dengeyi sağlamak için yüklendiğimiz yüklerden özgürleştirme potansiyeline sahiptir.

    Bu kitap, kalıtsal aile travmalarını iyileştirebilmek için aile dizimi yönteminin neler yapabildiğini anlatıyor. Hayatımızda yaşadığımız çözümü imkânsız gibi görünen sorunların bir kısmının kaynağının atalarımızdan miras kaldığının bilmek ve görünenin arkasındaki aile hikâyesine ulaşabilmek; duyguların dönüşmesine öyle güçlü bir destek verir ki hayatı çok daha keyifle deneyimlemeye başlayabiliriz.

    Bu çalışma bize köklerimizden gelen pozitif güce bağlanarak, iş hayatımızda, ikili ilişkilerimizde ve sosyal yaşantımızda daha doyumlu olmayı öğretir. Çünkü açıklanamayan ve farkındalık sağlanamayan her aktarım, ortaya çıkmak için bir sonraki nesli bekler. Sizi ve çocuklarınızı tekrar eden döngülerden çıkarmanın mümkün olduğuna bu yöntemle şahit olacaksınız.

Kalıtsal Aile Travmaları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.