sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
150,00 TL
90,00 TL
%40 indirim
Kara Düzen Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9786052999493
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
James Rollins
James Rollins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kara Düzen Kısa Özet

  İnsanlığın geleceği, zaferi kimin kazanacağına bağlı
   
  Ölüme terk edilemeyecek kadar güzel, özgür bırakılamayacak kadar vahşi bir gizemin peşinde…
   
   Kopenhag’daki bir kitabevinde çıkan feci bir yangın, dört kıtada acımasız bir avın fitilini ateşler. Kundaklama ve cinayet, bir zamanlar Charles Darwin’e ait olan İncil’i çalmak için girişilen sinsi bir komployu gün yüzüne çıkarır. Bunun üzerine Gray Pierce, kökleri Nazi Almanya’sına kadar uzanan bir gizemi ve Polonya’da bir laboratuvarda yapılmış korkunç deneyleri araştırmaya başlar.
   
  Aynı zamanda Nepal’deki bir manastırda görülmeye başlanan cinnet ve delilik hali, Budist rahipler arasında hızla yayılmaktadır. Ancak bölgede bu kitlesel çıldırma vakalarının nedenlerini araştırmakta olan Amerikalı doktor Lisa Cummings, aniden acımasız bir suikastçının hedefi olur. Ve Lisa’nın tek müttefiki, Budist rahipleri esir alan hastalığın belirtilerini gösteren, SIGMA Gücü’nün başkanı Painter Crowe’dur.
   
  SIGMA Gücü, dünya düzenini yok etmekle tehdit eden asırlık bir komployu ortaya çıkarmak için zamanla yarışmak zorundadır. Hem onları kurtarmak hem de insanlığın kaderini sonsuza dek değiştirmek Gray Pierce’ın ellerindedir.
   
  Derin tarih bilgisini en iyi gerilim romanlarının sahip olduğu heyecanla harmanlayan James Rollins, Kara Düzen’i ustaca kurguluyor ve hayranlarına nefes kesici bir macera vadediyor. Üstelik bununla da yetinmeyip varoluşun büyük resmine yepyeni bir bakış açısı getiriyor.
   
   “Rollins her romanda daha iyi olmaya devam ediyor. Sürükleyici gerilim romanlarının ihtiyaç duyduğu hayal gücünü barındıran 
  Kara Düzen oldukça etkileyici.”
  David Pitt, Booklist
   
  “Eğer zekice kaleme alınmış, heyecan verici macera romanlarının hayranıysanız bu kitap tam size göre... Bilim, tarih ve coğrafya
  ustaca iç içe geçirilmiş. Bütün karakterler çok yönlü. Hikâye ise tek kelimeyle olağanüstü.”
  New York Journal of Books

Kara Düzen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.