sadsad x
asdasd
Kaz Çobanı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786055506025
Boyut: 14 x 20
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Shannon Hale
Shannon Hale
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaz Çobanı Kısa Özet

  Dilinde tadını alamadığı bir sözcükle doğdu, gözleri kapalı. Adı Anidori-Kiladra Talianna Isiliee, Kildenree`nin veliaht prensesi. Hayatının ilk yıllarını teyzesinin masallarını dinleyerek geçirdi; kuşların, bilhassa da kuğuların dillerini öğrenerek. Büyüdüğünde bir tayın dünyaya gelişini seyretti, tayın dilindeki ilk sözcüğü, adını, duydu: Falada.

  Kildenree`nin veliaht prensesi Anidori bir gün kraliçe olmayı beklerken annesinin gizli bir hamlesiyle komşu krallık Bayern`in genç prensiyle evlenmek üzere ülkesinden gönderilir. Ve onu bilinmez bir geleceğe taşıyacak olan üç aylık zorlu yolculuk böylece başlar. Yolculuk sırasında nedimesinin ve beraberindekilerin ihanetine uğrayan Ani, bilmediği bir ülkede, hiç tanımadığı insanlar arasında kendini yapayalnız bulacak, konforlu saray yaşantısından çok uzak bu yeni hayatında sahip olduğundan haberdar bile olmadığı güçlerini keşfedecektir.
  Bir Grimm Kardeşler masalı olan Kaz Çobanı, Shannon Hale`in olağanüstü yeteneğini ve dehasını konuşturduğu yeniden anlatımıyla inanılmaz, orijinal ve büyülü bir romana dönüşüyor.

  Yazmaya on yaşında başlayan yazar o günden beri ara vermeden yazmayı sürdürdü. İlk kitabı olan Kaz Çobanı ile Josette Frank Ödülü`nü kazandı. Bayern Serisi`ndeki dört kitabı da övgülere boğulan yazar Prenses Akademisi ile Newberry Honor Ödülü`ne layık görüldü.

Kaz Çobanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.