sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
85,00 TL
62,05 TL
%27 indirim
24 Saatte Kargoda!
4 Adet Stokta
Kırlangıç Yüreklilere Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü
Sayfa Sayısı: 133
ISBN: 9786057610393
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Rabie Ruşid
Rabie Ruşid
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kırlangıç Yüreklilere Kısa Özet

    Genç yazarımız; aşk, sevgi, inanç, ölüm, ayrılık… Hayatın gerçeklerini içinde yaşadığı kültürün kazandırdığı ruh zenginliği ile ve yaşının üstünde bir olgunlukla aktarıyor bu küçük hikâye kitabında bizlere… Ve tabiatla insanın gerçekleriyle iç içe, ben değil biz bilinci ile buluştuğumuz sanat verimleri insan olmanın doğal gerçekleri ile buluşturuyor bizleri. Gözlemler, izlenimlerle bir şahsın kanaatlerine gömülmüyor, yaşanmışlıklar, insanların hayatından kesitler içinde buluyoruz okurken kendimizi. Günümüz insanının hapsolduğu duvarlarla örülü bir yaşamın, şehir hayatının dışında gezdiriyor bizleri, hiç kopmamamız gereken doğal ortamlara buyur ederek anlık uyumlar, rahatlamalar yaşatıyor bizlere.

    Toplumun en küçük birimi, atomu olan, parçalanan, parçalandıkça insanlığa da zarar ailenin her türlü zorluğa karşı direnen olumlu, sağlam bireylerini ve örneklerini de görüyoruz hikâyelerde. Büyük, sağlam aileler, kendisini ailesine adamış, dayanışma içinde örnek aile bireyleri ile okurları olması gereken insan tiplerine doğru yönlendirip, onlarla tanıştırıyor genç yazarımız…

    Giderek gelişen ve daha çekici, daha verimli, daha etkili bir üslupla yeni eserlerle ilerleyen yıllarda karşımıza çıkmağa devam edeceğine inanıyoruz Rabie Ruşid’in. İnsanların her zaman güzele, güzelliğe, olumlu örneklere ihtiyacı var. Allah’ta güzeli ve güzelliği çoğaltanlarla beraber. İyilik ve güzellikler daima bizlerle olsun.

Kırlangıç Yüreklilere Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.