sadsad x
asdasd

Klasik Bale - Teori ve Analiz

Boyut Yayın Grubu

Kolektif

Üretici Liste Fiyatı
550,00 TL
396,00 TL
%28 indirim
Genellikle 4-5 gün içinde kargoya verilir
Klasik Bale - Teori ve Analiz Hakkında Bilgiler
Türü: Sanat
Sayfa Sayısı: 456
ISBN: 9789752312876
Boyut: 23 x 30
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Klasik Bale - Teori ve Analiz Kısa Özet

    Klasik bale terminolojisinin Türkçedeki en kapsamlı kaynağı olma niteliğindeki “KLASİK BALE – Teori ve Analiz”, başta bale eğitmenleri olmak üzere bale eğitimi gören öğrencilerden kariyerlerine yeni eklemeler yapmak isteyen profesyonel dansçılara kadar geniş bir kitleye sesleniyor.

    Klasik bale sanatının her gün tekrarlanarak vazgeçilmez bir parçası haline gelen bale dersini, “Bar – Orta ve Allegro” olmak üzere 3 ana başlıkta ele alan yapıt tüm bale adımları, yönleri ve pozlarını giriş seviyesinden ileri tekniklere kadar 247 alt başlıkta inceliyor. Adımların güncel, doğru ve olması gereken niteliklerde uygulanışına yönelik ipuçlarını paylaşan kitap, kombinasyonlar içinde örneklendirilmesini, farklı ekollerdeki yaklaşımlarını çok yönlü bir anlatımla aktarıyor. Ülkemizin önemli bale dansçılarının 1300 güncel fotoğrafının yer aldığı kitap okuyucuya zengin bir görsel kaynak sunuyor.

    Son derece komplike olan klasik bale terminolojisini doğru, açık ve yalın bir dille ele alan “KLASİK BALE – Teori ve Analiz”, bale sanatının her evresindeki eğitmenlerin, öğrencilerin ve dansçıların yıllar boyunca yanından ayırmayacağı “zamansız” bir başvuru kitabı niteliğinde…

Klasik Bale - Teori ve Analiz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.