sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
132,00 TL
88,44 TL
%33 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Koçlukta Gestalt Yaklaşımı Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9786057628466
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Dorothy E Siminovitch
Dorothy E Siminovitch
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Koçlukta Gestalt Yaklaşımı Kısa Özet

    Gestalt temelli koçluk hem uygulayıcılarına hem de danışanlara kendi kişisel ve profesyonel hayatlarına odaklanmak, zihnen kıvrak, etkili ve ilham verici olmak için güçlü stratejiler öneriyor. Kitabı okuyanlar, etkili bir biçimde donanmış bir var olma halinin ve benliğin stratejik biçimde kullanımının Fakındalık Zekasını Awareness IQ nasıl ortaya çıkardığını gösteriyor.

    Bu kitabı okuyanlar Gestalt Koçluğu’nun günümüzde dünya çapındaki prestijli ve yükselen firma ve kurumlar tarafından talep edilen evrensel koçluk yetkinliklerini nasıl karşıladığını ve derinleştirdiğini öğrenecekler.

    Günümüzde, lider ve yönetici pozisyonunda olan kişiler için en temel gereklilik, kendi çevrelerinde Geçicilik (Volatility), Belirsizlik Uncertainty, Karmaşıklık Complexity, Muğlaklık Ambiguity durumlarına etkin ve uyumlu bir biçimde tepki verebilmeleri ve durumu yönetebilmeleridir. VUCA’ya uyumlu tepkiler geniş bir vizyona sahip olmak, anlayış, açıklık ve becerikliliktir. VUCA’nın modern dünyaya ait zorluklarına karşın bize yardımcı olacak en uygun, en dinamik ve üretken yaklaşım Gestalt Koçluğudur.

Koçlukta Gestalt Yaklaşımı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.