sadsad x
asdasd

Kronik Yorgunluk Sendromu - A`dan Z’ye Hipnoterapi 5. Kitap

Nar Ağacı Yayınları

Celalettin Uzuner

Üretici Liste Fiyatı
140,00 TL
100,80 TL
%28 indirim
24 Saatte Kargoda!
1 Adet Stokta
Kronik Yorgunluk Sendromu - A`dan Z’ye Hipnoterapi 5. Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 528
ISBN: 9786056975561
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Celalettin Uzuner
Celalettin Uzuner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kronik Yorgunluk Sendromu - A`dan Z’ye Hipnoterapi 5. Kitap Kısa Özet

  Bu kitap serisi, hem yeni eğitim almış hem de deneyimli profesyonellerin klinik uygulamalarında hipnoz kullanma konusunda rahat ve becerikli olmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken temel bir kaynak eser olma yolunda hipnozun hipnoterapiye evrilme sürecini adım adım göz önüne sererken, hipnozla ilgili karmaşık bilgileri basitçe ve ileriye dönük bir şekilde A’dan Z’ye adım adım ortaya koyar.

  Hipnozun etkinliğinin ve artan kabulünün dünya çapındaki dramatik Kanıtlarına rağmen, psikoterapistlerin sadece küçük bir yüzdesi Hipnoterapinin sunduğu kolaylıkları uygulamalarında kullanır. Hipnozun bu yetersiz kullanımı, daha çok hipnoz ne yapıyor, nasıl yapıyor ve bunu ne İle yapıyor gibi soruların halen sağlıklı, gerçekçi ve bilimsel Bilgilere dayanmadığı ön yargısından kaynaklanıyor gibi görünüyor.

  Bu kitap serisi, söz konusu ön yargının kırılmasına katkı sağlamayı amaçladığı gibi alanda çalışan profesyonellere yönelik hipnoterapi ile ilgili yeni pencereler açmayı da görev edinmiştir.

  Bu anlamda, Hipnoterapistleri, geleneğe dayanan hipnoz yöntemlerinin kısıtlamalarından kurtarmak ve danışanlarıyla hemen kullanabilecekleri yeni becerileri aktarmak da ayrı bir zenginliğidir.

Kronik Yorgunluk Sendromu - A`dan Z’ye Hipnoterapi 5. Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.