Kazandıran Mayıs İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Kuşların Şarkısı

Üretici Liste Fiyat
160,00
124,80
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 4-5 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

Kuşlar, zamanın başlangıcından beri insanlara ilham kaynağı olmuştur. Mozart’ın dehasının notaları, Audubon’un resminin renkleri balenin kuğu şarkısıdırlar. 
Stanislaw Lubienski Kuşların Şarkısı’nda Alman esir kamplarındaki efsanevi kuş gözlemcilerinden Kerkenez’deki Billy ve Kes’e kadar tarihin en etkileyici kuş ve insan ilişkilerine ışık tutuyor. Hitchcock’un kuşlarının aklından ne geçtiğini anlamaya çalışıyor ve gerçek James Bond’un arkasındaki hikâyeyi ortaya çıkarıyor. Nemli hava, konforsuz ortamlar ve bataklık kiraz kuşunun laneti karşısında cesaretini yitirmeyen Lubienski, insanların hızla değişen zamanlarda onla

Kuşların Şarkısı Hakkında Bilgiler
Türü : Popüler Kültür
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : 9786057232205
Basım Yılı : 2023
Kağıt Tipi : 1. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

Kuşlar, zamanın başlangıcından beri insanlara ilham kaynağı olmuştur. Mozart’ın dehasının notaları, Audubon’un resminin renkleri balenin kuğu şarkısıdırlar. 
Stanisław Łubieński Kuşların Şarkısı’nda Alman esir kamplarındaki efsanevi kuş gözlemcilerinden Kerkenez’deki Billy ve Kes’e kadar tarihin en etkileyici kuş ve insan ilişkilerine ışık tutuyor. Hitchcock’un kuşlarının aklından ne geçtiğini anlamaya çalışıyor ve gerçek James Bond’un arkasındaki hikâyeyi ortaya çıkarıyor. Nemli hava, konforsuz ortamlar ve bataklık kiraz kuşunun laneti karşısında cesaretini yitirmeyen Łubieński, insanların hızla değişen zamanlarda onlara uyum sağlayamaması nedeniyle kuşların günümüzde karşılaştıkları güçlüklere tanıklık ediyor.
Kuşlara duyduğumuz hayranlığın görkemli bir keşfi olan Kuşların Şarkısı, –biz insanların asla yalnız olmadığı koca bir dünyada- büyüleyici sesler, renkler ve anlamlarla dolu uçsuz bucaksız bir diyarın kapılarını açıyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.