sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
24,00 TL
17,28 TL
Mahzunluk Bitecek Mi? Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Siyaseti ve Politikası
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786052392133
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Osman Oktay
Osman Oktay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mahzunluk Bitecek Mi? Kısa Özet

  Yazarın bir yıl önce yayınlanan ve bir internet sitesinde yayınlanan yazılarından oluşan *Vatan Mahzun Ben Mahzun* isimli eseri oldukça ilgi görmüş, ses getirmişti. Kitaptan sonra yayınlanan yazıları daha çok ilgi görmeye başladı ve çeşitli gruplar tarafından defalarca paylaşıldı.

  Birinci kitap Türkiyemizin genel siyaseti, genel kültürü, din algısı, sosyal hayatı ile ilgili olarak hem nalına hem mıhına vuran yazılardan oluşuyordu. Dolayısıyla içinde bulunduğu camiayı, iktidarı, muhalefeti, Diyanet’i eleştirmekten geri kalmamıştı. Sonraki yazılarında dozajı daha da arttırdı. Çünkü Türkiye’de olmaz işler başa geliyor, inatlaşmalar devam ediyordu. Sonuç alan, karar değiştirten, paylaşım rekorları kıran yazılarının internet ortamında kalması yerine kitaplaştırılmasının daha doğru olacağı düşünüldü.

  Evet… Vatan mahzundu. Bizler, sizler hep mahzunduk, üzüntülerimiz, endişelerimiz vardı. Bu durum geçer diye ümit etsek de adeta dert dert üstüne ekleniyor ve karamsarlık devam ediyordu.

  İşte yazar bu kitabında yer alan yazılarda yine pek çok gerçeği dile getirmekten çekinmeden hem nalına hem mıhına vurmaya devam ederek *Mahzunluk Bitecek mi* diye soruyor.

  Elbette soru soranın vardığı bir sonuç ve verdiği bir hüküm de var. Bakalım okuyucular ne diyecekler?

Mahzunluk Bitecek Mi? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.