Malamander Bez Cilt - Şömizli

Genç Timaş

Thomas Taylor

90,00 TL
52,20 TL
%42 indirim
Alışveriş Listeme Ekle
Malamander Bez Cilt - Şömizli Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786050838848
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltli
Thomas Taylor
Thomas Taylor
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Malamander Bez Cilt - Şömizli Kısa Özet

  Efsanevi Malamander`in Gizemini Kim Çözecek?

  Tuhaf Deniz Kasabası `na kışları kimse uğramaz. Özellikle karanlık çöktüğünde, korkunç sis Canavarağzı Kayalıklarını ve Leviathan gemisini yuttuğunda... Bazıları bu sisin içinde korkunç Malamander`in ayak izini gördüğüne yemin edebilir!

  Herbert Limon, Büyük Nautilus Oteli`nin kayıp eşya sorumlusu, kaybolan eşyaların sahiplerini bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında. Özellikle, kaybolan şey bir kız çocuğunun ailesi ise... Kimse on iki sene önce Parma Voilet`in ailesine ne olduğunu bilmez. Violet, ailesini bulmak için Herbert`ten yardım istediğinde olayın ucunun efsanevi Malamander`e uzandığını keşfederler. Tuhaf Deniz Kasabası her daim esrarengiz bir yer olmuştu. Fakat şimdi sis kıyıya çöküyor ve işler çok daha ürkütücü bir hâle geliyor.

  Mükemmel bir hayal gücüyle oluşturulmuş macera atmosferi, mitler ve efsaneler yönünden zengin lezzetli bir gotik anlatı. Malamander kitabı Thomas Taylor`ın yetenekli bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Bu kitap bütün alkışları hak ediyor.
  —The Bookseller

  Bu gençlik macerasında bir tatil adasında iki çocuğun yerel bir efsaneyi kovalayışını okuyacaksınız. Yazar mizahi bir ton ile ilginç karakterleri birleştirerek alışılagelmedik bir üçlemenin açılışını yapıyor. Enerjik, fantastik bu anlatı tarafından ele geçiriliyorsunuz.
  —Publishers Weekly

Malamander Bez Cilt - Şömizli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.