sadsad x
asdasd

Masallarla Kur`an Harflerini Öğreniyorum

Aden Yayıncılık

Yusuf Dikili

Üretici Liste Fiyatı
75,00 TL
46,50 TL
%38 indirim
24 Saatte Kargoda!
3 Adet Stokta
Masallarla Kur`an Harflerini Öğreniyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Din Eğitimi
Sayfa Sayısı: 84
ISBN: 9786059495387
Boyut: 20 x 28
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Yusuf Dikili
Yusuf Dikili
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Masallarla Kur`an Harflerini Öğreniyorum Kısa Özet

  Bu kitap, çocuklarımızın kerim kitabımız Kur`an-ı Kerım ile ilk tanışmalarını sevimli, eğlenceli kılmak, Kur`an-ı Kerim`in sonsuz rahmetini soluklamaya başlayacak yavrularımızın Kur`an Elif Ba`sıyla aralarında dostluk bağı kurmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

  İnşaallah bu kitap, bir yandan çocuklarımızın masalların büyülü dünyasından yararlanarak Kur`an-ı Kerim ile duygusal bir bağ kurmalarına bir yandan da milli, manevi ve insani değerlerimizi özümsemelerine katkıda bulunacaktır.

  Masalların her biri Kur`an`la sevgi bağı kurarak, Kur`an Elif Ba`sının yorucu ezberlerle değil başka varlık ve olgularla ilişki kurarak keyifle öğrenilmesini amaçlamaktadır. Bunun yanında her bir masalla; dürüstlük, sözünde durmak, doğa ve hayvan sevgisi, yardımseverlik, çalışkanlık ve birlik beraberlik başta olmak üzere onlarca değerimizi çocuklarımızın benimsemesi de kitabın amaçlarındandır.

  Okul öncesi dönemde bulunan yavrularımıza da uykularından önce okunacak bu masallar inşaallah onların Kur`an`la yatıp Kur`an`la kalkmalarını, milli manevi değerlerimizin birer tohum gibi saf temiz zihinlerine serpilmesini sağlayacaktır

Masallarla Kur`an Harflerini Öğreniyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.