Menü
Hesabım
Sepetim

Menü Planlama ve Özel Menüler Kitabı

Üretici Liste Fiyat
110,00
95,70
Yorum Yap
Listeye Ekle
2 Adet Stokta
Öne Çıkan Bilgiler

Bir işletmenin başarısı ve sürdürülebilirliği için temel unsurlardan biridir menü. Doğru bir planlama işletmede maliyetlendirmede ve fiyatlamada kolaylık, istenen karlılığa ve müşteri memnuniyetine ulaşmada fayda sağlayacaktır. Kitapta menü planlamanın kurallarının yanı sıra günümüzde bir gereklilik olarak karşımıza çı­kan özel menülerin de planlanabilmesi için bilgiler verilmektedir. Menü planlama ile ilgili yazılan bölümler uzun yılların yiyecek içecek işletmesi deneyimi ve akade­mik araştırmaların sonucudur. Kitap, yazarlarının sektör tecrübelerini akademik bilgileri ile harmanlaması sonucu oluşturulmuş ve profesyoneller

Menü Planlama ve Özel Menüler Kitabı Hakkında Bilgiler
Yayınevi : Akademisyen Kitabevi
Yazar : İlkay Yılmaz
Barkod : 9786258399028
Boyut : 16x24
Sayfa Sayısı : 144
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır

Tükendi

Gelince Haber Ver

Bir işletmenin başarısı ve sürdürülebilirliği için temel unsurlardan biridir menü. Doğru bir planlama işletmede maliyetlendirmede ve fiyatlamada kolaylık, istenen karlılığa ve müşteri memnuniyetine ulaşmada fayda sağlayacaktır. Kitapta menü planlamanın kurallarının yanı sıra günümüzde bir gereklilik olarak karşımıza çı­kan özel menülerin de planlanabilmesi için bilgiler verilmektedir. Menü planlama ile ilgili yazılan bölümler uzun yılların yiyecek içecek işletmesi deneyimi ve akade­mik araştırmaların sonucudur. Kitap, yazarlarının sektör tecrübelerini akademik bilgileri ile harmanlaması sonucu oluşturulmuş ve profesyonellerin hizmetine su­nulmuştur. 
Özel menüler bölümü ise bir gastronomi işletmesinin özelleşmesi ve müşteri isteklerini karşılaması amacıyla oluşturulmuştur. Yine sektörde karşılaşılabilecek özel menü ihtiyaçları ayrıntısı ile incelenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.