sadsad x
asdasd

Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi

Server Yayınları

M. Es`ad Coşan

Üretici Liste Fiyatı
100,00 TL
67,00 TL
%33 indirim
24 Saatte Kargoda!
2 Adet Stokta
Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi Hakkında Bilgiler
Türü: Kuran ve Kuran Üzerine
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786257626156
Boyut: 13 x 20.5
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2021
M. Es`ad Coşan
M. Es`ad Coşan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi Kısa Özet

  "Peygamber Efendimiz`i Allahu Teâlâ metheylemiş. Kur`ân-ı Kerîm metheylemiş. Daha önceki peygamberler kendi ümmetlerine tavsiye eylemişler. Eski kitaplar metheylemiş. Böyle bir peygamberin ümmetiyiz, Allah`a hamd ü senalar olsun!"


  "11 Rebîülevvel`i 12 Rebîülevvel`e bağlayan, 571 mîlâdî yılının Nisan ayının 20`sinde Peygamber Efendimiz dünyaya gelmişler, dünyaya şeref vermişler. Allah`ın rahmeti tecelli eylemiş. Peygamber Efendimiz`in dünyaya gelişi bizleri sürûra, sevince gark eden muhteşem bir nimet-i ilahi, ikrâm-ı ilahi…"
  "Biz de Peygamber-i Zîşânımız`ın dünyaya teşrifinden, teşrifi zamanından fevkalade duygulanıyoruz ve her sene çeşit çeşit sevgi tezahürleri ile Resûlullah Efendimiz`in dünyaya teşriflerini kutluyoruz. Mevlid kandilini canlı bir tarzda camilerde, evlerde ibadetlerle güzel şekilde geçirmeye çalışıyoruz."
  Hocamız M.Es`ad Coşan`ın Mevlid kandiliyle ilgili yaptığı sohbetler, kaleme aldığı makaleler, na`t örnekleri ve Mevlid kandilinde yapmış olduğu dua ve niyazlardan oluşan bu yeni kitabını istifadeye sunmaktan bahtiyarız. Müstefid olunması duasıyla.

Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.