sadsad x
asdasd

Oyun Bozan ve Fısıltı - Toplu Oyunlar 4

Dramatik Yayınları

Ünal Akpınar

Üretici Liste Fiyatı
30,00 TL
18,60 TL
%38 indirim
24 Saatte Kargoda!
2 Adet Stokta
Oyun Bozan ve Fısıltı - Toplu Oyunlar 4 Hakkında Bilgiler
Türü: Senaryo
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9786056967801
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Ünal Akpınar
Ünal Akpınar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Oyun Bozan ve Fısıltı - Toplu Oyunlar 4 Kısa Özet

    Prof Dr. Ünal Akpınar, Samsun`da doğdu. Ortaokul ve liseyi Istanbul`da okudu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü`nü bitirdi. Askerliğini köy öğretmeni olarak yaptı. Uşak Lisesi`nde felsefe öğret-menliğinde bulundu. 1970 yılında Berlin Hür Üniversitesi`nde Freie UniversiM Berlin- doktora çalışmasına başladı ve sosyoloji, etnoloji ve Bizans Tarihi okudu. 1973 yılında doktora çalışmasını bitirdi. 1971-1975 yılları arasında Batı Berlin`de öğretmen ve türlü yüksek okullarda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Federal Almanya`da "Yabancılar Sorunu" konusunda birçok projede çalıştı ve yönetti. Federal Almanya`da ilk kez "Kültürlerarası Eğitim" konusunda yayımlar yaptı. 1979 yılından, emekli olduğu 2003 yılına dek, Berlin Hür Üniversitesi`nde profesör olarak çalıştı. Bu üniversiteye bağlı Kültürlerarası Eğitim ve Öğrenim Enstitüsü`nün kurucularındandır.

    Ünal Akpınar Bozkır Dirliği, Saray Önünde, Adını Siz Koyun, Ard Arda Gösterilerve Çarpıtma oyunlarlyla sürdürdüğü çalışmalarına yenilerini kattı.

    Ünal Akpınar Bu kitaptaki Oyun Bozan ve Fısıltı adlı oyunlarlyla yine eşsiz tiyatro dilini kullanıyor. içerik ve biçim yenilikleriyle tiyatromuza doyulmaz tatlar vermeye devam ediyor.

Oyun Bozan ve Fısıltı - Toplu Oyunlar 4 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.