sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
110,00 TL
90,20 TL
%18 indirim
24 Saatte Kargoda!
1 Adet Stokta
Oyun Teorisi Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9786257424066
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Hakan Karabacak
Hakan Karabacak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Oyun Teorisi Kısa Özet

  Oyun teorisi, yönetsel amaçlar doğrultusunda stratejik kararların analizini konu alan ve stratejik yönetimi destekleyen kapsamlı bir analiz ve modelleme aracıdır. Bu kitapla karar alıcılar, özellikle stratejik analiz ve strateji oluşturma aşamalarında oyun teorisinden nasıl yararlanabilecekleri konusunda bilgi sahibi olacaklardır.  

  Ülkemizde birçok üniversitede ders kitabı olarak tavsiye edilen bu kitap, gerek oyun teorisi dersi alan öğrenciler gerekse oyun teorisine ilgi duyan her kesimden okuyucu için bir ilk başvuru kaynağı olma niteliğine sahiptir.

  Farklı disiplinlerde uygulanan oyun teorisini, geniş konu yelpazesiyle tanıtmayı amaçlayan kitabın yazımında üç temel ilke gözetilmiştir. Bu ilkeler geniş kapsam, sade anlatım ve örnek zenginliğidir. Kitabın içeriği, 100’den fazla oyun teorisi kitabı titizlikle incelenerek oluşturulmuştur. Kitabın anlaşılırlığını artırmak üzere çok sayıda örneğe ve günlük hayattan tasvirlere yer verilmiştir. Her bölümün sonunda temel tanım ve kavramlar özetlenmiştir. Kitabın sonunda ise, karşılaştığınız oyun teorisi terimlerini anlamanıza yardımcı olacak oyun teorisi sözlüğü yer almaktadır.

   

Oyun Teorisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.