Kazandıran Haziran İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Oz Büyücüsü

Üretici Liste Fiyat
69,90
52,43
Yorum Yap
Listeye Ekle
9 Adet Stokta
Öne Çıkan Bilgiler

En değerli varlığımız kalbimiz midir aklımız mı? Cesaretimiz yoksa bu ikisi fayda eder mi? Peki ya hepsine sahipsek neyi arar gözlerimiz? İnsanın evi pusulası olabilir mi?

Dorothy, köpeği Toto’yla birlikte kendisini yabancı bir diyarda bulduğunda başına gelecekleri hiç mi hiç beklemiyordu. Fakat ne hikmetse kendini Korkuluk, Teneke Oduncu ve Aslan’la bu diyarın büyücüsü Oz’un peşine düşmüşken buldu. Her bir kahramanın bir dilek uğruna çıktığı bu yolculukta cadılardan porselen insanlara türlü türlü yaratık, yolcularımızı sınarken i

Oz Büyücüsü Hakkında Bilgiler
Türü : Dünya Klasikleri
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 168
ISBN : 9786057843432
Basım Yılı : 2022
Kağıt Tipi : 2. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

En değerli varlığımız kalbimiz midir aklımız mı? Cesaretimiz yoksa bu ikisi fayda eder mi? Peki ya hepsine sahipsek neyi arar gözlerimiz? İnsanın evi pusulası olabilir mi?

Dorothy, köpeği Toto’yla birlikte kendisini yabancı bir diyarda bulduğunda başına gelecekleri hiç mi hiç beklemiyordu. Fakat ne hikmetse kendini Korkuluk, Teneke Oduncu ve Aslan’la bu diyarın büyücüsü Oz’un peşine düşmüşken buldu. Her bir kahramanın bir dilek uğruna çıktığı bu yolculukta cadılardan porselen insanlara türlü türlü yaratık, yolcularımızı sınarken iyilik ve kötülük de asırlık savaşını vermeyi sürdürür. Fakat acaba bu kez kazanan kim olacaktır?

Lyman Frank Baum’un küçük bir kızın tuhaf dostlarıyla maceralara atıldığı, fantastik edebiyatta önemli bir yer tutan bu öyküsü okuyucuyu neşelendirirken Korkuluk, Teneke Oduncu ve Aslan aracılığıyla da sahip olduklarının farkına varmaya davet ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.